Nėštumą neigiančiai Pink nebesiseka paslėpti apvalėjančios figūros

Pink / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Gegužės pradžioje Pink (34 m.) ir jos vyras profesionalus motociklininkas Carey Hartas (39 m.) dar bandė neigti kalbas, kad laukia šeimos pagausėjimo, tačiau nėštumo ilgai nepaslėpsi – atlikėjos figūra jau išduoda, kad netrukus jiedu turės antrą vaiką.

Gegužės pradžioje žurnalas „OK!“ remdamasis patikimu šaltiniu paskelbė, kad Pink laukiasi antrojo vaiko. Įtarimų, kad atlikėja yra nėščia, sukėlė tai, kad balandį ji su vyru buvo pastebėti vaikiškų prekių parduotuvėje, o Carey Hartas meiliai glostė žmonos pilvuką. Pats motociklininkas piktinosi tokiomis spėlionėmis ir savo „Twitter“ paskyroje ironiškai pareiškė: „O žmogau, vakar aš glosčiau savo penį, ar tai reiškia, kad aš nėščias!?“.

Pink / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Nors šis Carey Harto pareiškimas trumpam nuramino spėliones apie nėštumą, vis tik apvalėjanti Pink figūra, kurią ji dangsto plačiais drabužiais, išduoda, kad „OK!“ nieko neišsigalvojo.

Štai šią savaitę Pink Paryžiuje dalyvavo „Armani Prive“ aukštosios mados pristatyme ir vilkėjo plačią palaidinę ir sijoną, o išvykdama iš Prancūzijos oro uoste vėl dangstė pilvą laisvais drabužiais.

13 metų (iš jų aštuonerius – susituokę) kartu esanti pora jau augina trejų metų dukrą Willow. Pink ne kartą yra kalbėjusi, kad nori, jog jos dukra turėtų bent vieną brolį ar sesę.

„Armani Prive“ kolekcijos pristatyme kūdikio besilaukianti Pink bandė maskuoti pilvą (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau