Nestandartinio grožio triumfas: fotografas kuria įspūdingus strazdanotų herojų portretus

Projekto herojų nuotraukos / ©Instagram/mrelbank nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-14 17:35
Banalu, bet tiesa – neretai tie bruožai, kurių patys nekenčiame (ypač vaikystėje ar paauglystėje) kitiems kelia susižavėjimą ir kartais net tampa... mados klyksmu. Garbanoti plaukai, išraiškingi antakiai, įdomios formos ausys, maža duobutė smakre – daugelis turime tokių nestandartiškai gražių ypatybių. Ir, žinoma, nepamirškime strazdanų!

Švedijoje gyvenantis fotografas Brockas Elbankas šiuo metu kuria portretų, kuriuose įamžinti herojai nuostabiai strazdanų papuoštais veidais, seriją. Švedo tikslas – kitais metais surengti parodą, kurioje būtų pristatyti 150 jo kurtų portretų.

Panašu, jog tai nesunkiai pavyks – pradėjęs projektą 2015-aisiais, šiuo metu jis jau turi 90 nuotraukų, kuriomis mielai dalijasi ir savo „Instagram“ paskyroje (beje, tai jau ne pirmas panašus švedo projektas – ankstesnės jo nuotraukų serijos herojais buvo tapę įspūdingomis barzdomis pasipuošę vyrai). 

Įdomu, jog daugelis naujojo projekto herojais tapusių vyrų ir moterų, vaikinų ir merginų fotografui prisipažino, jog vaikystėje nekentė savo strazdanų. Laimei, daugelis jų ilgainiui susitaikė su šiuo išskirtiniu savo bruožu, o kai kurie juo dabar net didžiuojasi. Ir išties YRA kuo didžiuotis!

Pats B.Elbankas prisipažįsta visada žavėjęsis strazdanomis. Ir panašu, kad ne jis vienas – mados pasaulį jau ne pirmus metus apsėdusi tikra nestandartinio grožio modelių karštinė – strazdanoti raudonplaukiai modeliai jokia išimtis, jie ne tik dažnai žengia podiumu, bet ir dalyvauja reklaminėse kampanijose, pristato grožio produktus!

Taigi, strazdanų turėtojai, pamirškite balinamuosius preparatus, nesislėpkite ir nekompleksuokite. Strazdanos – nuostabus ir išskirtinis jūsų papuošalas!

Pasigėrėkite Brocko Elbanko kurtais strazdanotų herojų portretais:

Elaima.lt

Naujausi straipsniai