Nestandartiniame vaizdo įraše Indrė ir Mantas Stonkai išklojo savo intymias paslaptis

Indrė Stonkuvienė ir Mantas Stonkus / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-01 18:13
„Neslepiame nuo vaikų, kad jie matomoje šeimoje auga,“ – atviravo aktorius Mantas Stonkus, pridūręs, kad ir vaikai nėra visomis kainomis slepiami. „Nelabai ir nuslėpsi, nebent auginsi vaiką narve“, – atsakė jo žmona aktorė Indrė Stonkuvienė, sukeldama juoko bangą.

O juoko režisieriaus Tado Vidmanto ir jo žmonos Linos Vidmantės projekte „Antra pusė“, kuriame ir nusifilmavo Indrė bei Mantas Stonkai, buvo daug. Po viena ar dviem antklodėmis miega Stonkai? Kiek spinerių turi jų atžalos? Kaip mylėtis, kai gali į kambarį įbėgti vaikai? Į provokuojančius klausimus aštrialiežuvė porelė atsakė su gera doze humoro ir sarkazmo.

Kvatojosi jie kalbėdami ir apie mirtį, ir apie tai, kaip Indrė į benzinu varomo automobilio baką pripylė dyzelino.

„Vieną kartą! Vieną kartą sumaišiau! Sumaišiau mašinas, tiesiog skubėjau“, – paaiškino Indrė ir pastebėjo, kad Mantas nepraleidžia progos tai priminti. Tačiau sutuoktiniai išliko vieningi, kai Tadas ir Lina pabandė jos provokuoti: kuris vaikas mylimiausias?

„Iš mergaičių – Cecilija, o iš berniukų – Pranciškus“, – atsakė du vaikus auginanti pora, o šį atsakymą palydėjo pergalės šokis.

Pagal kitą populiarų Tado projektą „Važiavimai“ sukurtoje „Antroje pusėje“ garsios Lietuvos poros linksmai atsakinėja į Tado ir Linos klausimus. Nuotaikingas, netradicinis interviu filmuojamas važiuojant automobiliu. Vaizdo siužetas su Indre ir Mantu Stonkais – jūsų dėmesiui.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai