„Lietuvos balse“ pro šalį traukusiam boksininkui Daugirdui Šemiotui žiūrovai buvo gailestingi

Daugirdas Šemiotas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-07 20:29
„Lietuvos balso“ žiūrovams muzikinis projektas pateikė ne vieną staigmeną. Pakeliui į sausio 1-ąją vyksiantį superfinalą sekmadienio vakarą tiesioginiame LNK eteryje susirungė dvylika dalyvių. Ne vienas jų į muzikos pasaulį įsitraukė visai neseniai, o kasdienybėje užsiima visai kita veikla.

Vienas labiausiai įsiminusių vakaro numerių – Ingos ir Arūno Valinskų mokinio Daugirdo Šemioto pasirodymas. Profesionalus boksininkas iš Kauno visai neseniai atrado savo kitą talentą – dainavimą. Sportiško kūno sudėjimo vyras scenoje atrodė išties puikiai: daili figūra, iš jo veido niekuomet nenyksta balta šypsena.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Komplimentų Daugirdui negailėjo ir „Lietuvos balso“ vedėja Inga Jankauskaitė. Pristatydama jį, ji gyrė vyro eleganciją ir drąsą ryžtis naujiems iššūkiams. „Daugirdas – kaip nešlifuotas deimantas, kuris padarys viską, kad taptų spindinčiu ir vertingu“, – sakė Inga.

Tačiau pirmas jo blynas tiesioginiame eteryje kiek prisvilo. „Šį vakarą stipriai neintonavai. Nepyk, bet tikrai“, – boksininko pasirodymą komentavo Katažina Zvonkuvienė.

Drauge su Daumantu scenoje pasirodė ir dailia balta suknele vilkinti šokėja Kristina Tarasevičiūtė. Katažina spėliojo, kad galbūt ji šiek tiek pakišo koją. Neva jeigu šalia Daugirdo būtų šokusi jo žmona, galbūt daina būtų skambėjusi kiek kitaip.

„Nusidainavimą“ pastebėjo ir kiti projekto mokytojai. „Scenine prasme viskas stilinga. Tačiau tai ne viskas, ko reikia muzikantui. Intonavimo tikrai nebuvo, nors tavo charizma – didelė, žiūrėti buvo gražu“, – sakė Merūnas Vitulskis.

Panašios nuomonės laikėsi ir Donatas Montvydas. Jis įvertino Daugirdo talentą, tačiau juokavo, kad kritikuoti – nelabai drįsta dėl salėje sėdinčių boksininko kolegų ir draugų sportininkų.

Nepaisydami ne itin sėkmingo pirmojo Daugirdo pasirodymo tiesioginiame eteryje, LNK žiūrovai buvo atlaidūs – jie balsuodami išreiškė paramą žavingajam projekto dalyviui ir jis tęs kovą „Lietuvos balse“.  

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai