Neseniai vestuvinius žiedus sumainę Alesia ir Romualdas Mačiuliai domėjosi maisto ruošimo naujovėmis

Alesia ir Romualdas Mačiuliai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-17 20:15
Antradienio vakarą Vilniuje, kulinariniame lofte „Čiop Čiop“, Deivydas Praspaliauskas pristatė virtuvės šefų mėgstamą gaminimo būdą – sous-vide (produktų vakuume terminis apdorojimas). Pasidomėti naujomis maisto ruošimo technologijomis nepraleido progos neseniai susituokę Romualdas Mačiulis ir Alesia Litvinionok, po vestuvių tapusi Mačiulis.

Verslininkų pora Romualdas ir Alesia Mačiuliai mėgavosi buliaus kapotiniu, lašiša su daržovėmis bei desertu su rabarbarais ir braškėmis.

Alesia juokėsi, kad jų šeimoje pavalgyti mėgsta Romualdas, o jai tenka suktis virtuvėje ir gaminti vyrui jo mėgstamus patiekalus.

„Virtuvėje gali būti tik vienas šeimininkas ir joje karaliauti. Tai mūsų šeimoje darau aš. Šeimininkas virtuvės yra ne tas, kuris mėgsta skaniai pavalgyti, o tas, kuris viską gamina (juokėsi). Kai jau Romualdas užsimena, kad norėtų kažko skanaus, tai jau žinau, kad man reikia eiti į virtuvę ir imtis darbo“, – portalui Žmonės.lt juokdamasi sakė Alesia.

R.Mačiulis prisipažino, kad neprieštarauja padėti žmonai virtuvėje. Jis mielai būna pagalbiniu ir padeda susitvarkyti po  gaminimo. „Man patinka Alesios gaminamas antienos konfi. Šiaip viskas yra skanu, ką mes valgome. Labai patinka jos gamintas rizotas, kažkaip Lietuvoje niekas nesugeba taip skaniai niekur jo pagaminti“, – teigė verslininkas. Jo žmona pridėjo, kad Romualdas taip pat mėgsta jos gamintą pastą.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Daugelis sako, kad tiesiausias kelias į vyro širdį – per skrandį. Ar tai padarė ir Alesia? „Alesia laimėjo mano širdį, bet ne per skandį. Nors lemtingas momentas, kada supratau, kad ji yra ta vienintelė, buvo tuomet, kai mes valgėme austres“, – juokėsi R.Mačiulis.

Portalas Žmonės.lt primena, kad Alesia ir Romualdas susituokė Minske praėjusią savaitę po keturių mėnesių draugystės. Vos sutuoktiniai atvyko į renginį, juos suskubo pasveikinti bičiuliai.

Renginyje taip pat apsilankė Dalia Michelevičiūtė, Aleksandras Pogrebnojus, Monika Račiūnaitė, Mantas Petruškevičius, Rasa Arlauskienė, Ruslanas Bolgovas ir kiti.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai