Neseniai tėvu tapęs krepšininkas Lukas Lekavičius pasipiršo mylimajai Melinai: išgirdo – „Taip!“

Lukas Lekavičius su mergina Melina / soc. tinklų ir Teodoro Biliūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-30 18:31
Krepšininkas Lukas Lekavičius ir jo širdies draugė Melina gyvena džiugiomis nuotaikomis. Neseniai tėvais tapusi pora – susižadėjo.

Šia naujiena krepšininkas Lukas Lekavičius pasidalijo socialiniuose tinkluose. 

„Ji pasakė – Taip!“, – rašė jis ir pasidalijo nuotraukomis, kuriose mylimoji Melina baseine demonstruoja sužadėtuvių žiedą.

Krepšininkas savo širdies draugei nusprendė pasipiršti Graikijoje. Šis kraštas – artimas Melinai, kuri kilusi būtent iš šios šalies.

Sužadėtuvėmis ir prabangiu sužadėtuvių žiedu socialiniuose tinkluose pasidžiaugė ir pati Melina. 

„Aš tiesiog pavargau nuo besivelkančio... Didžiulio sužadėtuvių žiedo!“, – juokavo moteris ir taip pat pasidalijo keliais kadrais.

„Sudie, panele! Sveika, ponia!“, – pridūrė ji.

Regis, poros gyvenime šiuo metu naujienų netrūksta. Prieš daugiau nei mėnesį jiedu tapo tėvais – birželio 11 dieną Lukas ir Melina susilaukė dukros. Jai pora suteikė persų kilmės vardą – pavadino megaitę Darija.

„Sunkiausia, bet kartu ir geriausia diena mano gyvenime buvo ta, kai mes pagaliau susitikome su savo angelu Darija“, – tuo metu socialiniame tinkle rašė krepšininko mylimoji Melina ir pasidalino keliomis mažylės nuotraukomis. Vienoje iš jos pasidalintų nuotraukų krepšinininkas L.Lekavičius užfiksuotas ant rankų laikantis miegančią naujagimę Dariją, kitose – mieganti judviejų dukrelė.

„Negaliu žodžiais paaiškinti jausmo būti mama, ryšio su mažąja, jos kvapo ir laimės, kurią ji suteikia kiekvieną akimirką (net kai verkia)... Šiose nuotraukose yra viskas, kas man labiausiai patinka... Esu laiminga, kad turiu tave!“, – pridūrė ji.

Žmonės.lt primena, kad pirmą kartą drauge pora pastebėta 2019 metų vasarą. Kartu jie atvyko į jau tradicija tapusią vasaros stovyklą Palangoje.

Naujausi straipsniai