Neseniai susižadėjusi „Man-go“ lyderė R. Petrauskytė – Malašičevė išpildė dar vieną savo svajonę

Sporto festivalis „Sveika, Neringa!“ / Algirdo Kubaičio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-04 13:45
Sekmadienį ryte Nidoje įvyko finalinės sporto festivalio festivalio „Sveika, Neringa!” varžybos – vaikų bei suaugusiųjų bėgimai. 300 metrų įveikę mažieji bėgikai iškart sulaukė sveikinimų nuo peliukų Mikio ir Minės, tuo tarpu suaugusieji prie starto linijos stojo nusiteikę rimtai kovai dėl medalių ir festivalio prizų. Bėgime dalyvavo ir žurnalistas bei prodiuseris Edmundas Jakilaitis su devynmečiu sūnumi Bernardu, taip pat ir neseniai susižadėjusi grupės „Man-go“ lyderė Rima Petrauskytė – Malašičevė.

Atlikėjos šešerių metų dukrelė Andrėja įveikė mažųjų distanciją. Mažoji bėgikė neslėpė džiaugsmo gautu medaliu. „Andrėja dabar tokios geros nuotaikos, sako, mama, noriu bėgti dar“, - šypsojosi R. Petrauskytė – Malašičevė. „Vaikams juk svarbiausia dalyvauti. Ir ji labai džiaugiasi gautu medaliu, tikrai labai smagu, kad juos gavo visi dalyvavę, nesvarbu, koks tavo rezultatas“, - kalbėjo Rima.

Pati atlikėja taip pat neslėpė pakilios nuotaikos. Nors pati Klaipėdoje bėgioja nuolatos, žinoma moteris atskleidė, kad iki šiol niekada nebuvo išdrįsusi sudalyvauti masiniame bėgime. „Jaučiuosi puikiai, kadangi tai buvo mano sena svajonė – sudalyvauti tokiame bėgime. Nors visada bėgioju pati sau, bet niekada nesu kur nors dalyvavusi“, - pasakojo Rima.

Algirdo Kubaičio nuotr.
Algirdo Kubaičio nuotr.

„Šis bėgimas man tikrai buvo mano svajonės išsipildymas. Nors ir atrodytų, na, ir kas čia tokio, bet kažkaip... visi turime kažkokių tarakonų savo galvoje, tai čia buvo mano toks tarakonas“, - nusijuokė atlikėja.
R. Petrauskytė – Malašičevė teigė, kad savęs spausti nenorėjo – čia jai svarbiausia buvo sudalyvauti ir pasidaryti sau malonumą. „Stengiausi vadovautis tuo, kad svarbu yra dalyvauti ir pasiekti finišą. Tačiau kitąmet labai noriu atvykti vėl. Dabar pagavo tikrai didelis azartas, tokia pakili nuotaika“, - gerą nuotaiką spinduliavo atlikėja.

Bėgikų apdovanojimai kartu tapo ir viso renginio uždarymu. Antrus metus iš eilės vykęs festivalis „Sveika, Neringa!” šįmet grįžo dar didesnis, ir siūlė dar gausesnį varžybų bei rungčių pasirinkimą. Be bėgimo, festivalio dalyviai savaitgalį praleido žaisdami stalo bei lauko tenisą, badmintoną, mini golfą, krepšinį, dalyvauti irklenčių, orientacinėse varžybose, pėsčiųjų žygyje ir kitose rungtyse. Daug dėmesio sulaukė ir jaunių bei jaunučių dziudo turyras ir savigynos pamokos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai