Neseniai susižadėjusi Julija Jegorova: „Aš pasikeičiau, mano kūno linkiai nebe tie“

Julija Jegorova
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-15 11:25
LNK muzikiniame antrininkų superšou „Mes vieno kraujo“ dalyvauja ne tik dar neatrasti talentai, bet ir gerai žinomi atlikėjai. „Aš pasikeičiau, mano kūno linkiai nebe tie, o žmonės vis dar mano, kad esu ta pati Julija, kuri dainavo chore. Jei tavęs nėra televizijoje, leisk nors vieną albumą po kito – visiems atrodys, kad nieko neveiki. Reikia apie save priminti“, – sako „Lietuvos balso“ nugalėtoja Julija Jegorova.

Moteris atviravo, kad pasikeitusios kūno apimtys pakeitė ir jos pasirodymus scenoje. „Drąsos man niekada nestigo, o sau visą laiką jaučiausi graži. Vis dėlto, dabar pasirodymo metu galiu sau leisti galvoti ne apie neteisingai gulančią suknelę ar kampus, kuriais atskleidžiu kojas, o susikoncentruoti į dainavimą – ne į išvaizdą“, – atskleidė moteris.

Naglio Bieranco, Fotogenijų nuotr.
Naglio Bieranco, Fotogenijų nuotr.

Vienoje pirmųjų antrininkų superšou laidų Julija pasirinko įkūnyti Lady Gagą ir sužavėjo teisėjus. „Širdyje ir natūroje turiu šiek tiek jos ekspresyvumo, tikėjau, kad turi pavykti. Dabar ruošiu jau visai kitokį pasirodymą, bet į jį taip pat dedu daug vilčių. Ne tik vilčių, bet ir darbo. Gal iš šono žiūrint įkūnyti kitą atrodo paprasta, bet man šis projektas ne tik įdomi avantiūra, bet ir daug pastangų reikalaujantis darbas. Kartais iš savęs ištraukiu tai, ko nesitikėjau turinti“, – geros nuotaikos nestokojo dainininkė.

Muzikinis antrininkų superšou „Mes vieno kraujo“ – jau sekmadienį 19.30 val. per LNK!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai