Neseniai susižadėjusi Agnė Kavaliauskaitė – apie profesinį iššūkį ir būsimų mažylių juoką jos ir Tomo šeimoje

Žmonės.lt fotomontažas / Nerijaus Šabanausko / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

2017-ieji šokėjai Agnei Kavaliauskaitei (24) atnešė ypač daug permainų. Moteris susižadėjo su ilgamečiu draugu Tomu Legenzovu (28) ir atidarė nuosavą šokių studiją. Antradienį Agnė dalijosi sezono uždarymo nuotraukomis iš privataus darželio, kuriame vaikams vedė šokių pamokas. Pasidomėjome, kaip ji viską suspėja? Studija, darželis, teatras, kartu su Tomu įsteigta šokių mokykla būsimiems jaunavedžiams... Ar lieka laiko mintims apie šeimą, savus vaikus?

Kalbėdama su portalu Žmonės.lt A. Kavaliauskaitė pripažino, kad būti mokytoja – iššūkis.

„Tai sunkus ir daug pastangų reikalaujantis darbas. Atidariusi šokių studiją aš ėmiau suprasti, jog nesvarbu, ar mokai vaikus, paauglius ar suaugusius... Visada turi išlaikyti tą trapią ribą tarp draugo ir vadovo. Tiek savo studijoje, tiek kituose užsiėmimuose, jei dirbi su vaikais. Svarbu mokėti sutelkti jų dėmesį į save, laviruoti tarp linksmybių ir rimties pamokoje, pajausti, kokia šiandien vaiko nuotaika. Jis puikiai nusiteikęs ar kiek pavargęs? Be to, manau, kad mažylių šokio pamokoje negalima riboti, juk jie turi tiek energijos, reikia tik ją tikslingai nukreipti.“

Agnė Kavaliauskaitė moko vaikus šokti / Asmeninio archyvo nuotr.

Pavasarį šokių studijos duris atvėrusiai „Mis Lietuva 2014“ nugalėtojai pats smagiausias dalykas – matyti, kai vaikui šokio pamokos padeda atsiskleisti, išlaisvinti jo asmenybę. Užsimezga graži draugystė su kitais vaikais, išmokstama bendrauti, judėti, muzikuoti, šokti ir jaustis laisvai. Tai moterį įkvepia.

Agnė Kavaliauskaitė moko vaikus šokti / Asmeninio archyvo nuotr.

Paklausta, ar jau galvoja apie savo atžalas, Agnė šypsojosi: „Žinoma, tos mintys pačios ateina. Vaikai prisiriša prie tavęs, rodo meilę, tad bet kuriuo atveju pagalvoji ir apie netolimą ateitį.“

Mokydama vaikus Agnė atrado savo kryptį ir dabar gali drąsiai sakyti: MYLIU šį darbą!

Tiesa, sunku šokį su vaikais pavadinti darbu, tai mano mėgstama veikla. Galvoje nuolat sukasi idėjos, nauji planai, norisi viska padaryti teisingai. Kaip viską spėju? Manau spėčiau ir dar daugiau tik aš viską linkusi daryti labai kruopščiai, tad pirmoje vietoje man visada yra kokybė", – atvirauja A. Kavaliauskaitė.

Žmonės.lt primena, kad Agnė ir jos sužadėtinis Tomas – kartu beveik septynerius metus. Susipažino jie Klaipėdoje, užsukę pas tą patį šokių mokytoją. „Pora tapome maždaug po mėnesio pažinties, bet pastebėjome vienas kitą išsyk“, – Žmonės.lt anksčiau yra pasakojęs T.Legenzovas.

A.Kavaliauskaitė šokti mėgo nuo vaikystės. Paauglystėje ji mokėsi ir sportinių šokių kolektyvo „Žuvėdra“ mokykloje. Tačiau kad nori studijuoti choreografiją, aiškiausiai suprato būtent P.Fokino šokio teatre. Šokį myli ir T.Legenzovas. Būtent bendri pomėgiai šią porą ir suvedė.

Agnė Kavaliauskaitė ir Tomas Legenzovas (19 nuotr.)
+13
Indrės Kvedarienės glaustinukių modeliu tapo Agnė Kavaliauskaitė (18 nuotr.)
+12
„Mis Lietuva 2014“ nugalėtojos Agnės Kavaliauskaitės fotosesija (10 nuotr.)
+4

Skaitykite daugiau