Neseniai susituokę Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin pakeitė gyvenamąją vietą

Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-28 16:07
Neseniai žiedus sumainę dainininkas Justinas Bieberis ir modelis Hailey Baldwin persikėlė gyventi į Justino gimtinę Kanadą, praneša „Us Weekly“.

Anot minėto naujienų portalo, pora šioje šalyje mėgaujasi ramesniu gyvenimo ritmu nei Jungtinėse Amerikos Valstijose. 

„Hailey ir Justinas gyvena Ontarijuje (didžiausioje Kanados provincijoje – red.), Vaterlu mieste. Justinas šioje vietoje turi įsigijęs didžiulį 9 tūkst. kv. metrų namą bei tūkstančio arų sklypą prie ežero. Jam labai patinka ši vieta. Hailey – taip pat“, – atskleidė artimas poros draugas. 

View this post on Instagram

My wife is awesome

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Praeitą savaitę jaunavedžiai pirmą kartą drauge atšventė Padėkos dieną – šventėje dalyvavo Justino tėvai Pattie Mallette ir Jeremy's Bieberis bei Hailey tėtis Stephenas Baldwinas.

„Pirma Padėkos diena, kuomet esu vedęs vyras. Pirmą kartą rengiau šventę savo namuose. Pirmą kartą abi šeimos pusės buvo kartu. Santykiai yra sudėtingas dalykas ir tai ne visada būna paprasta. Dėkoju Jėzui, kad jis parodo man kelią! Aš mokausi, kiekvieną dieną stegiuosi būti kaip jis: kantrus, kilnus, nesavanaudiškas. Iki to manęs laukia dar ilgas kelias, tačiau dievų malonė yra beribė“, – „Instagram“ rašė J. Bieberis. 

Naujausi straipsniai