Neseniai sūnaus susilaukusi Eglė Daugėlaitė: „Tenka pratintis prie naujo statuso“

Eglė Daugėlaitė / Akvilės Razauskienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-22 20:14
Kovo 8-ąją antro sūnaus susilaukusi TV laidų vedėja Eglė Daugėlaitė su Žmonės.lt sutiko pasidalyti mintimis apie motinystę ir kardinaliai pasikeitusį jos pasaulį. Šiandien žinomos moters kūdikiui sukako dvi savaitės.
Dar antrojo nėštumo metu E.Daugėlaitė atviravo, kad jos pusantrų metukų pirmagimį sūnų Joną auginanti šeima per ilgą neramumų laikotarpį stengėsi atrasti balansą, antrojo kūdikio laukimą paversti gražiu metu, o  Joną apdovanoti kiek įmanoma daugiau dėmesio.
 
Tikrai ne viskas buvo paprasta, tačiau Eglė portalui Žmonės.lt tuomet sakė, kad jei įdedi pakankamai pastangų – viskas įmanoma.
 
Pirmadienį TV laidų vedėja pasidalijo atviru įrašu savo feisbuko paskyroje. Moteris padėkojo medikams, padėjusiems jos antrajai atžalai ateiti į šį pasaulį. 
 
Eglė Daugėlaitė / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
Eglė Daugėlaitė / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
„2 savaitės, kai man tenka pratintis prie naujojo statuso – dviejų vaikų mama. Laikas vėl skrieja rytas-vakaras greičiu“, – rašė E.Daugėlaitė.
 
Ji prisipažino – nors antrojo nėštumo savaitės lėkė tikrai greitai, bet paskutinės septynios dienos tęsėsi amžinybę, nes mažylis nusprendė nesiskubinti į koronaviruso krečiamą pasaulį.
 
„Tą paskutinę savaitę nuo pat ankstyvo ryto varsčiau Vilniaus gimdymo namų konsultacinio skyriaus duris, vis pasijuokiant su nerealiomis darbuotojomis, kad „dar ne“ ir šį rytą aš vėl čia.
 
Eglė Daugėlaitė / Vytenio Radžiūno nuotr.
Eglė Daugėlaitė / Vytenio Radžiūno nuotr.
Bet ilgos savaitės sekmadieniui baigiantis, jau tikrai buvo aišku – 2021 03 08 taps ypatinga diena mūsų šeimai. Ir tą naktį buvo toks de javu jausmas, kai visos nėštumo kelionės metu, kaip mama mane globojo gydytoja Kornelija Mačiulienė ir kai pravėriau tos pačios gimdyklos duris, išvydau dar ir akušerę Dalią ir tas jos ramias akis.
 
Žinojau, viskas bus gerai. Ir buvo. Gal tik pirmas verksmas nuskambėjo garsiau, nes kaip tik tuo metu kitos gimdyklos buvo tuščios. O gal šiaip garsesnis vaikas bus. Pamatysim.
 
O šiandien noriu labai garsiai dėkoti Vilniaus Gimdymo Namams už tą namų jausmą, už profesionalumą, už absoliučiai nuostabią priežiūrą ir visą gimdymo patirtį.
 
Ačiū prof. dr. Kornelijai Mačiulienei ir akušerei Daliai. Ačiū ilgiausias pogimdyvinėje palatoje mus lankiusioms akušerėms – Oliai, Aidai ir jų kolegėms. Gydytojams neonatologams Rolandai Girdėnienei, Vladimirui Chijenui.
Gydytojui Kęstučiui Šklėriui už gerą dozę vitamino C.
 
Ir dar ačiū didžiausias akušerei – žindymo konsultantei Ievai Girdvainienei (jei kam aktualu – susiraskit „Gandro Lizdą“).
 
Išvažiuoji iš to VGN burbulo, ir tada supranti, va, dabar prasidės realybė.
 
Ir, sakyčiau, ta realybė – ne tokia gąsdinanti, kaip atrodė jai ruošiantis. Žinau, kad kasdien tos mažos pėdutės auga ir keičiasi, o mums reikia tik suspėti augti kartu“, – savo mintimis apie motinystę ir padėka medikams dalijosi Eglė.

2 savaitės. Kai man tenka pratintis prie naujojo statuso - dviejų vaikų mama. Laikas vėl skrieja rytas-vakaras greičiu....

Posted by Egle Daugelaite on Monday, March 22, 2021

Naujausi straipsniai