Neseniai Kourtney Kardashian vedęs Travisas Barkeris – ligoninėje: būklė kritiška

Travisas Barkeris ir Kourtney Kardashian / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: 15min
AA

Neseniai meilę prieš Dievą vienas kitam prisiekę Kourtney Kardashian ir rokeris Travisas Barkeris jau susidūrė su išbandymais. Dėl rimtų sveikatos problemų būgnininkas paguldytas į ligoninę, o jį visur lydėjo žmona.

Antradienio rytą Travisas Barkeris ir Kourtney Kardashian pirmą kartą pasirodė „West Hills“ ligoninėje dėl Traviso sveikatos problemų. Matyt, medikai manė, kad Travisui reikia papildomos priežiūros, nes vėliau greitosios pagalbos automobiliu jis buvo nuvežtas į „Cedars-Sinai“ medicinos centrą.

Kourtney sekė iš paskos greitosios pagalbos automobiliui, vilkėdama juodus treningus ir gobtuvą.

Traviso sveikatos būklė darosi vis rimtesnė, nes jo dukra prašo maldų.
Po to, kai jos tėtis buvo paguldytas į ligoninę, Alabama Barker rašė į socialinius tinklus ir paprašė žmonių siųsti maldas už Travisą.

Alabama Barker instagramo istorija / Ekrano nuotr.

Kol kas neaišku, dėl kokios nelaimės jis pateko į ligoninę. Įdomu tai, kad per šį išbandymą jis parašė tviteryje: „Dieve, gelbėk mane“.

Žmonės.lt primena, kad gegužę Kardashian‘ų klano atstovė, realybės šou žvaigždė Kourtney Kardashian (43) ir rokeris Travisas Barkeris (46) susituokė Portofine, Italijoje.

Meilės įžadus jaunavedžiai davė „Dolce&Gabbana“ priklausančioje viloje „L'Olivetta“, apsupti artimiausių draugų ir šeimos narių. Pobūvis vyko netoliese esančioje XVI a. pilyje Castello Brown.

Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau