Neseniai ištekėjusi Marija Grabštaitė pasidalijo išskirtinės vestuvių fotosesijos kadrais

Marija Grabštaitė ir jos vyras Lukas / Aušros Numavičės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-31 15:00
Prieš kelias dienas Kauno Švč. Mergelės Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčioje ištekėjusi atlikėja, grupės „Bloom“ vokalistė Marija Grabštaitė pasidalijo nematytais vestuvių kadrais iš svarbiausios gyvenimo dienos fotosesijos.

Liepos 28-ąją Kaune už mylimojo ištekėjusi M.Grabštaitė soacialiniuose tinkluose pasidalijo vestuvių fotosesijos akimirkomis. Jomis atlikėja sutiko pasidalinti ir su Žmonės.lt skaitytojais.

Nuotraukose jaunavedžiai užfiksuoti prie įspūdingo automobilio, šalia sraigtasparnio, gamtos apsuptyje bei viešbutyje. Pora demonstruoja vienas kitam meilę arba stilingai pozuoja išskirtiniam kadrui.

Jaunavedžiai šiuo metu ruošiasi išvykti medaus mėnesio, tačiau kur – Marija kol kas neatvirauja, tik prisipažįsta, kad nori iš širdies pailsėti ir pasimėgauti buvimu su antrąja puse, mat grįžus iš povestuvinės kelionės lauks daug darbų.

Žmonės.lt primena, kad vestuvių šventę įsimylėjėliai surengė Kaune, kuriame susipažino ir dabar yra įsikūrę.

„Pirmą kartą susitikome būdami 16-os metų. Pasvajodavome apie mūsų vestuves. Lukas jau tada atsakingai žiūrėjo į šeimą, tad šventę pradėjome planuoti iškart po pasipiršimo. Nusprendėme nieko nelaukti ir susituokti šią vasarą“, – Žmonės.lt sakė nuotaka.

Jautrios Marijos ir Luko meilės priesaikos liudininkais tapo porai patys artimiausi žmonės – giminaičiai bei bičiuliai, o oficialiai ant svarbių dokumentų parašus padėjo geriausi poros draugai.

„Esame labai laimingi. Ir tegu viskas, ką mums brangūs žmonės linki, išsipildo“, – po santuokos ceremonijos sakė jaunavedžiai.

Marijos Grabštaitės vestuvių akimirka / Žmonės.lt nuotr.
Marijos Grabštaitės vestuvių akimirka / Žmonės.lt nuotr.

Įteisinti savo santykius ir sukurti šeimą Marija su Luku sako buvę visiškai pasiruošę.

„Mums abiems šeima – yra šventa, todėl šį žingsnį žengėme tvirtai apsisprendę. Dvejonių tikrai nebuvo, ir pasiruošimas, nors ir gana intensyvus, vyko tikrai sklandžiai. Ne kartą aplankė jausmas, jog ši santuoka jau palaiminta iš viršaus“, – atviravo žmona tapusi Marija.

Dainininkė prisipažino, kad Lukas – jos pirmoji ir vienintelė tikra meilė.

Marijos Grabštaitės vestuvių akimirka / Žmonės.lt nuotr.
Marijos Grabštaitės vestuvių akimirka / Žmonės.lt nuotr.

Pora susižadėjo pernai metais, per Kalėdas. Džiugia žinia Marija tuomet pasidalino su savo sekėjais „Instagram“.

„Taip! Love you since XVI“, – po nuotrauka, kurioje įsiamžino su dailiu sužadėtuvių žiedu, įteiktu jos išrinktojo, tuomet rašė Marija.

Vėliau apie bendraamžį sužadėtinį neatviraujanti dainininkė žiniasklaidai pasakojo, jog jie pažįstami nuo 16 metų, o pora tapo 2020 metų vasarą.

Naujausi straipsniai