Neseniai ištekėjusi E. Puidokaitė-Atlanta: „Kiekvienai moteriai patinka kurti namų jaukumą"

Elena Puidokaitė-Atlanta / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-19 12:39
Šį šeštadienį TV3 kulinarinių pokalbių laidoje „Virtuvės istorijos“ žiūrovai išvys nuotaikingą atlikėjos, renginių organizatorės Elenos Puidokaitės-Atlantos ir jos kolegos Gabriel Borta kulinarinę dvikovą. Be gardžių patiekalų laidoje netrūks ir atvirų, jaukių pokalbių – E.Puidokaitė-Atlanta papasakos ir apie neseniai atšoktas vestuves, ir apie namų židinio kurstymą.

O dvikova laukia išties įdomi – Atlanta kartu su Ilona gamins jautienos troškinį po traškia plutele, o jos varžovas Gabriel kartu su „Kamado Bono“ griliaus meistru Tomu Petryla gamins itin gurmanišką ispanišką patiekalą - fideua negra. Bičiulių kulinarinius šedevrus įvertinti pasiryš jų abiejų gera bičiulė, grožio specialistė Jolanta.

Neseniai vestuves atšokusi E. Puidokaitė-Atlanta laidoje atviraus ir apie naują – šeimyninio – gyvenimo etapą. Moteris teigs, jog po medaus mėnesio į realybę sugrįžti jai nebuvo sunku, o žmonos statutas tikrai nevargina.

„Šeimininkauti, kurti namų jaukumą, man atrodo, patinka kiekvienai moteriai“, - šypsosis Atlanta, laidos vedėjos paklausta, ar ji yra šeimyniška moteris.

Rytinių varžytuvių priešininkas – Atlantos prodiusuojamo „L'Officiel Lithuania“ komunikacijos ir socialinių tinklų specialistas Gabriel – ne tik ne tik dešinioji moters ranka, bet ir artimas bičiulis. Vaikinas atskleis, kokia yra žinoma moteris kaip vadovė.

„Mūsų komanda labai gerai sutaria, mes su Elena – ypač. Mes abu mėgstam iššūkius, dideles idėjas ir visada turim ryžto bei noro jas įgyvendinti“, - laidoje teigs Gabriel.

Atlantos ir Gabriel gera bičiulė, grožio specialistė Jolanta Losaitė atvykusi į studiją džiaugsis, kad draugai turi galimybę susėst prie bendro stalo – to itin dažnai jiems padaryti nepavyksta. Moteris yra tikra gurmanė ir produktus renkasi labai atidžiai, nes propaguoja sveiką gyvenimo būdą. 

Temos:

Naujausi straipsniai