Neseniai iš atostogų grįžusi Redita Dominaitytė: „Be šio daikto neįsivaizduoju kokybiško poilsio“

Redita Dominaitytė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-06 14:27
Žinomos aktorės Reditos Dominaitytės, gegužės 6 d. švenčiančios gimtadienį, atostogos šįkart buvo kitokios – ne tik todėl, kad į Italiją ji išsiruošė su visa šeima, bet ir todėl, kad pirmą kartą išvyką planavosi pati.

„Teko padaryti daug namų darbų. Man keliaujant su vaikais norėjosi kuo mažiau nemalonių netikėtumų, nes visokiausių staigmenų keliaujant savarankiškai ir taip užtenka“, – juokdamasi kalbėjo pašnekovė.

Šįkart jos kelionės tikslas buvo Roma ir Sardinijos sala. Būtent į pastarąją keliautojai ir norėjo labiausiai patekti.

Savo gamtovaizdžiu ir paplūdimiais garsėjančioje saloje viešuoju transportu keliauti sudėtinga, todėl Redita nusprendė išsinuomoti automobilį. Deja, šventinę dieną to padaryti buvo tiesiog neįmanoma.

„Socialinių tinklų pagalba kreipėmės į Sardinijoje gyvenančią lietuvių bendruomenę. Vienas iš tautiečių saloje užsiima būtent automobilių nuomos verslu, tad, mums tikrai pasisekė“, – sakė aktorė.

Sardinojoje keliautojus žavėjo viskas – maistas, žmonės, muziejai, gamta, aptarnavimo kultūra, vietinių grožio pojūtis, atsiskleidęs apartamentų interjeruose.„Grįžome kupini skonių ir spalvų!“ – patikino R. Dominaitytė.

Tuo tarpu Roma jai ir šeimynai paliko kiek kitokį įspūdį. Aktorė įsidėmėjo arogantiškus kavinių padavėjus, kurių dėmesio galima laukti ir pusvalandį, nesvetingus prekeivius, komerciniais objektais paverstas šventomis vadinamas vietas.

„Stengėmės aplenkti turistinius maršrutus ir lankyti interaktyvius, vaikams galinčius patikti muziejus“, – sakė R. Dominaitytė.

Kelionėje jai visada svarbi patogi avalynė, nedidelis lagaminėlis, kosmetika, vanduo ir kuprinė. Pastaroji, pasak aktorės, turi būti ne tik talpi, bet ir graži.

„Norėjosi ir kelionėje jaustis stilingai. Juk vis dėlto vykome į Italiją!“ – su šypsena sakė YCHO prekinio ženklo gaminius pastaraisiais metais pamėgusi pašnekovė.

Dailia rankų darbo odos kuprine didžiavosi ir vyresnėlė Upė. Tuo tarpu vyriškoji šeimos pusė – mylimasis Deivis ir sūnus Ugnius – rinkosi sportines kuprines.

„Mūsų laukė ilga kelionė ir keturi skrydžiai. Todėl kruopščiai apsvarstėme, kuriuos daiktus pasiimame kartu, o kurie lieka namuose. Juk visa tai, ką įsidėjai, vėliau tenka ir nešti“, – sakė R. Dominaitytė.

„Be patogios kuprinės neįsivaizduoju komfortiško poilsio. Kelionėje pasigedome tik žirklučių, kurių negalima gabenti rankiniame bagaže. O šiaip visko užteko. Gal net buvo ir per daug“, – sakė R. Dominaitytė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai