Neseniai dvynukus pagimdžiusi Beyonce pasipuošė provokuojančiai atvira suknele

Beyonce / Beyonce.com
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-26 16:40
Vasaros pradžioje dvynukus Rumi ir Sirą pagimdžiusi dainininkė Beyonce (35) nepaliauja demonstruoti dailių kūno formų.

Savo tinklalapyje Beyonce.com dainininkė pasidalijo nuotraukomis, kuriose vilki trumputę, tarsi pirštinė prigludusią suknelę. 156 eurus kainuojanti „House of CB“ suknelė pabrėžė visus Beyonce kūno linkius.

Akivaizdu, kad nėštumo metu priaugtų kilogramų neliko nė kvapo. Nors dar laukiantis Beyonce buvo pažerta kritikos – neva priaugta per daug svorio.

Kaip jau anksčiau rašė Žmonės.lt, Beyonce ir Jay-Z dvynius prižiūri šešios auklės – po tris aukles vienam vaikui. Auksinė porelė pasirūpino, kad jų vaikai gautų pačią geriausią priežiūrą, todėl patys gali grįžti prie darbų.

null

null

Štai Beyonce prieš porą savaičių pristatė savo naujausio albumo „Lemonade“ rinkinį – muzikinis albumas ir 600 puslapių fotografijos knyga kainuoja 299,99 JAV dolerių.

Žmonės.lt primena, kad muzikos superžvaigždė Beyonce ir jos vyras reperis Jay-Z birželio trečią savaitę susilaukė dvynių. Naujagimiai pasaulį išvydo vienoje Los Andželo ligoninėje. Iš pradžių buvo žinomas tik pats faktas. Vėliau paaiškėjo dvynių lytis – Beyonce pagimdė berniuką ir mergaitę.

Pora jau augina dukrą – penkerių metų dukrą Blue Ivy.

Beyonce.com
Beyonce.com
Beyonce.com
Beyonce.com

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai