Neseniai dukros su žmona Ieva susilaukęs Mantas Jankavičius atskleidė mergaitės vardą

Mantas Jankavičius su žmona Ieva / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-30 11:32
Liepos pradžioje dainininkas Mantas Jankavičius (40) su žmona Ieva Simniškyte-Jankavičiene susilaukė ketvirtosios atžalos – porai gimė dukra. Praėjus kelioms savaitėms, dainininkas atskleidė mergaitės vardą.

Džiugia žinia dainininkas su gerbėjais pasidalijo socialiniame tinkle.

„Noriu su Jumis pasidalinti šiuo metu pačiu brangiausiu įvykiu mano gyvenime. Iš Dievo gavau dovanų, prieš kelias dienas man gimė dukrytė. Esu be galo laimingas ir dėkingas. Tai jau ketvirtas vaikas mūsų šeimoje.

Būkit palaiminti, būkit laimingi, koks aš esu šiuo metu! Tikriausiai su jumis koncertuose matysimės dar rečiau, bet tas mažas akimirkas vertinsime dar labiau. Tikiu tuo.

Šia žinia su jumis norėjau pasidalinti pirmasis, nes esate man labai brangūs. Ačiū už palaikymą! Šviesiai, Mantas.“

Praėjus kiek daugiau nei dviems savaitėms po dukters gimimo Mantas atskleidė ir mergaitės vardą. Viešėdamas laidoje „Delfi rytas“ dainininkas prisipažino, kad su žmona naujagimei suteikė aramėjų kilmės vardą – Morta.

Primename, kad 2002-aisiais susituokusi pora jau augino tris vaikus: paauglį sūnų Beną, 2011-aisiais gimusį Herkų bei 2017-ųjų pabaigoje gimusią dukrą Upę.

Mantas Jankavičius su žmona Ieva / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Mantas Jankavičius su žmona Ieva / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Interviu žurnalui „Žmonės“ apie aštuoniolika metų su žmona Ieva trunkančius santykius Mantas yra pasakojęs, kad su amžiumi atėjo supratimas, kad gyvenimas reikalauja didelės kantrybės. Kad tikra meilė neišsilaiko šiaip, be pastangų, nes meilė auginama darbu, nuolankumu ir kantrybe. Ir kito kelio nėra.

Ir būti autoritetu savo vaikams nėra paprasta. Vien gerų norų neužtenka. Diegti principus ir vertybes tik duodant patarimus esą beviltiška. Poveikį turi tik paties pavyzdys. Juolab patyrė, kad savo vaikams yra ne žmogus iš televizoriaus, o tiesiog tėtis.

„Tikrai nežinau, ką vaikai iš manęs pasiims. Jei aš turiu ką gero – o dar nežinau, ar turiu, – iš visos tėviškos širdies trokštu, kad tai pasiimtų. Ir užsimerktų prieš tai, kas manyje netinkama, bloga, o blogo turiu labai daug.“

Naujausi straipsniai