Nesėkmingi santykiai Robertą Pattinsoną išmokė saugoti meilę: su naująja drauge į vakarėlius nevaikšto

Robertas Pattinsonas ir Suki Waterhouse/Scanpix ir Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-25 08:50
Gali būti, kad aktorius Robertas Pattinsonas (33) rado tikrą meilę ir stengiasi ją – Suki Waterhouse (27) – apsaugoti nuo nepageidautino fotografų bei smalsuolių dėmesio.

Abu turi liūdnos patirties, kaip toks dėmesys silpnina santykius. Ateinančiais metais pasirodys filmas, kuriame aktorius vaidina naująjį Betmeną, bet ir spaudos atstovai, ir gerbėjai vis dar prisimena debiutą, įvykusį prieš vienuolika metų, – vampyrų sagą „Saulėlydis“ ir ketverius metus trukusią, tačiau seniai pasibaigusią meilės istoriją su Kristen Stewart (29). Aktorius išaugo iš paaugliško vampyro Edvardo įvaizdžio – šiaip ar taip, atlikta per trisdešimt vaidmenų, bet senos traumos, kai profesinis gyvenimas pernelyg suartėja su darbu, neištrynė nei laikas, nei trejus metus trukęs romanas su dainininke FKA Twigs (31). Sklandė gandai, kad jiedu net buvo susižadėję, tačiau santykiai vis blogėjo ir 2017-aisiais neištvėręs aktorius nutraukė sužadėtuves.

Suki Waterhouse, „Burberry“ makiažas / „Burberry“ nuotr.
Suki Waterhouse, „Burberry“ makiažas / „Burberry“ nuotr.

Modeliui Suki Waterhouse irgi ne itin sekėsi meilės reikalai: dvejus metus draugavo su aktoriumi Bradley Cooperiu (44), abu dažnai rodėsi vakarėliuose ir net „Oskarų“ teikimo ceremonijoje, tačiau, publikos nusivylimui, išsiskyrė. Kalbėta, kad Bradley norėjo sukti lizdą – svajojo apie šeimą ir vaikus, o gerokai jaunesnei Suki rūpėjo aktorystė. Beje, Bradley savo tikslą pasiekė – modelis Irina Shayk pagimdė jam dukrą. Suki irgi po truputį filmuojasi, nors apie rimtą karjerą kine kalbėti per anksti.

Robertas Pattinsonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Robertas Pattinsonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Gali būti, kad nesėkmingi santykiai Robertą ir Suki išmokė saugoti savo jausmus kaip didžiausią brangenybę. Taigi, jau antri metai – jokių vakarėlių, jokių bendrų pasirodymų viešuose renginiuose, per interviu jokių klausimų apie partnerį, jokių nuotraukų instagrame. Suki savajame pasakoja apie modelio darbą ir reklamuoja savo prekių ženklą, aktorius, regis, visai neturi oficialios paskyros. Žinoma, šiandien visur yra žmonių su kameromis – antai ir praėjusią savaitę spaudoje pasirodė neparadinių poros nuotraukų iš Londono, kur jiedu gyvena.

Prieš kurį laiką interviu aktorius tiesiai sakė: „Leisdamas žmonėms prisiartinti, sumenkini meilės vertę. Tegu viešųjų ryšių specialistai sukasi, kaip išmano.“

Naujausi straipsniai