Nesėkminga Vidmantės Martikonytės vasara: įtvare ir kojos, ir rankos pirštai

Vidmantė Martikonytė / „Facebook“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Drabužių prekės ženklo „Go.Mante“ kūrėja Vidmantė Martikonytė karčiai šypsosi: „Vasara man negailestinga, o ji dar net neįpusėjo.“ Išties, birželį ją tiesiog persekioja nesėkmės. Pirmiausiai, įtvaro prireikė kojai, o dabar apibintuota ir jos ranka.

Vidmantė pasakojo portalui Žmonės.lt, kad pirštą susižalojo trečiadienio vakarą, skubėdama į komiko Manto Katlerio kebabų restorano atidarymą.

„Ruošiausi, jau ėjau pro duris ir pirštą prisivėriau su durimis. Nagas atšoko, skausmas – nerealus, – sakė Vidmantė. – Buvau šventėje tik su pleistru, iškėlusi pirštą saugojau sukandusi dantis. Išėjus draugė medikė jį apibintavo.“

Tuo tarpu kojos pirštą Vidmantė susilaužė. Tai buvo dar viena buitinė trauma – V.Martikonytė trinktelėjo koją į vonios kambario sieną. Ši nelaimė įvyko vos prieš porą savaičių.

Vis dėlto nė viena trauma nesutrukdė Vidmantei trečiadienio vakarą praleisti „Katlerio kebabų restorano“ atidarymo vakarėlyje, kur gausiam būriui kviestinių svečių komikas M.Katleris pristatė ne vienerius metus brandintą ir pagaliau tikrove tapusią idėją.

Vidmantė Martikonytė (viduryje) / Dariaus Kučio nuotr.
„Katlerio kebabų restorano“ atidarymas (130 nuotr.)
+124

Skaitykite daugiau