Nėščia turtuolio Gianluca Vacchi mylimoji stebina nesiliaujančiais šokiais: pora – energijos užtaisas

Gianluca Vacchi ir Sharon Fonseca / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-29 14:11
Multimilijonierius, energingais šokiais ir jų vaizdo įrašais socialiniuose tinkluose pasaulio dėmesį prikaustęs italas Gianluca Vacchi (53) ir tuoj gimdyti turinti jo mylimoji, modelis Sharon Fonseca (25), nepaliauja stebinti gerbėjų savo energingumu. Greit vaikelį turėsianti šeima ir paskutinėmis laukimo akimirkomis...šoka!

Italų verslininkas Gianluca Vacchi – žmogus, kuris gyvenimą semia pilnomis saujomis, o savo pavydėtina kasdienybe mielai dalijasi su sekėjais „Instagram“ tinkle. Šis žilas 53-erių vyras gali pasigirti tobulai ištreniruotu kūnu, išmargintu tatuiruotėmis, ir pavydėtinu talentu šokti – būtent jo šokiai vyrą ir išgarsino visame pasaulyje.

Kasdienis atsidavimas socialiniams tinklams per keletą metų leido Gianlucai išpopuliarėti taip, kad šiandien jo asmeninį profilį seka 17 mln. žmonių.

Neseniai ekscentriškasis italas pranešė, kad su gerokai jaunesne drauge Sharon Fronseca jiedu planuoja susilaukti kūdikio, kuris tiek jai, tiek jam – pirmoji atžala. 

Viename atvirame interviu su užsienio naujienų portalu „Daily Mail“ būsimi tėvai prisipažino, kad amžius jiems ne kliūtis – Gianluca jaučiasi tarsi penkiolikmetis, o Sharon kiekvieną dieną dėkoja už gyvenimo jai suteiktą galimybę pažinti ne tik rūpestingą, bet ir energingą bei „nurautų“ idėjų nestokojantį vyrą.

Nors Sharon gimdyti turėtų jau visai netrukus, modelis net pagalvoti negali apie drybsojimą lovoje. Kartu su Gianluca Sharon filmuojasi įvairiuose vaizdo klipuose, dažnai šoka ir nevengia rodyti suapvalėjusių kūno formų gerbėjams ir socialinių tinklų sėkėjams. Pasak jos, tai puikiausiais ir pats parasčiausias pavyzdys, kad prie tinkamo, mylimo vyro – moteris žydi.

„Iš jo aš kaskart vis mokausi energijos, polėkio. Dažnai Gianluca teigia, kad jaučiasi tarsi 15-iolikos metų. Ir iš karto prideda, kad verčiau lygintųsi su vyresnio amžiaus vaikinais, kurie jau turi teisę vairuoti automobilį.“

Apie būsimą šeimos pagausėjimą verslininkas, didžėjus dar pavasarį prakalbo vaizdo įraše, kuriuo dalijosi instagramo tinkle. 

Minint Motinos dieną, jis pasidžiaugė sutikęs moterį, tapsiančią puikia mama jųdviejų sūnui. 

„Ji – mama, apie kurią aš visuomet svajojau savo vaikui“, – kalbėjo G. Vacchi. 

Primename, jog venesualietė Sharon Fonseca ir italų verslininkas susipažino prieš keletą metų. Anksčiau Gianluca susitikinėjo su modeliu, „mise“ Giorgia Gabriele. 2017 metais poros draugystė nutrūko. 

Naujausi straipsniai