Nėščia tenisininkė Serena Williams žurnalo viršeliui pozavo apsinuoginusi

Serena Williams / Annie Leibovitz („Vanity Fair“) nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirma pasaulio raketė Serena Williams (35) gyvena kūdikio laukimo džiaugsmu. Gražiausios nėštumo akimirkos ir jos sužadėtinio Alexis Ohaniano (34) meilės istorija buvo įamžinta žurnale „Vanity Fair“.

Tenisininkė Serena Williams papuošė rugpjūčio mėnesiui skirto „Vanity Fair“ numerio viršelį. Jame sportininkė – nuogutėlė, pasisukusi šonu taip, kad išryškėtų jos pilvukas.

Tie, kurie domisi pramogų pasauliu, puikiai žino, kad tokia nuogos nėščiosios poza – ikoniška. Dar 1991 metais fotografė Annie Leibovitz šitaip įamžino aktorę Demi Moore. Ant „Vanity Fair“ viršelio atsidūrusi nuotrauka tuomet sukėlė didžiulį skandalą.

Demi Moore

Ši Demi Moore nuotrauka tapo vizitine kortele tiek Annie Leibovitz, tiek pačiam „Vanity Fair“, todėl duetas tai ne kartą išnaudojo. Dar šių metų pradžioje labai panašiai buvo įamžinta aktorė Natalie Portman.

Natalie Portman

Vestuves kels rudenį

Apie nėštumą Serena Williams savo sužadėtiniui Alexis Ohanianui pranešė sausį. Australijos atvirojo teniso čempionato išvakarėse sportininkė padavė mylimajam popierinį maišelį su šešiais nėštumo testais. Visų atsakymas buvo vienodas – TEIGIAMAS.

Tai buvo didelė staigmena šioje netradicinėje poroje, kurią sudaro geriausia pasaulyje tenisininkė ir moksliukas, įkūręs „Reddit“.

Ši meilės istorija – tai ne tas romantiškas pasakojimas apie meilę iš pirmo žvilgsnio. Serenos Williams ir Alexis Ohaniano santykiuose netrūko durų trankymo, norint viską užbaigti. Čia ir dabar. Tačiau netikėtos intymumo akimirkos, švelnūs prisilietimai ir nuoširdus juokas juos išlaikė kartu. Jau dvejus metus.

Gruodį susižadėjusi pora vestuves planuoja atšokti rudenį, kai šį pasaulį išvys jų pirmagimis.

Serenos Williams ir Alexis Ohaniano meilės istoriją rasite čia.

@vanityfair texture #annielebowitz Must read article. Link in bio

A post shared by Serena Williams (@serenawilliams) on

Skaitykite daugiau