Neringos Šiaudikytės sužadėtinis Tomas Uroška liks be „vestuvinės treniruotės“

Tomas Uroška ir Neringa Šiaudikytė / „Ąžuolyno bėgimo“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-23 10:26
Balandžio 24 – ąją šimtai sporto entuziastų dalyvaus tradicinėje šventėje „Ąžuolyno bėgimas“. Startuoti ties 5, 10 ar 15 kilometrų atstumo linija ketina ir ne vienas žinomas žmogus. Tarp jų – dainininkės Neringos Šiaudikytės sužadėtinis, profesionalus asmeninis treneris, projekto „Tu gali šokti“ nugalėtojas Tomas Uroška.

„Bėgime norėjome dalyvauti kartu su Neringa, bet jai teko išvykti į tarptautinį dainų konkursą. Ruošėmės kartu įveikti ne tik 5 kilometrų atstumą, bet ir nugalėti žmonų nešimo rungtyje!“, - šypsodamasis kalbėjo T.Uroška.

Ant rankų jis mylimosios kasdien nenešioja. Pakelia retsykiais ir tik juokaudamas.„Kodėl? Nes Neringa to nemėgsta... Ji vis pergyvena dėl savo svorio. O man jis tinka“, - nuoširdžiai sakė pašnekovas.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Tiems, kas dalyvaus „Ąžuolyno bėgimo“ metu rengiamos sporto šventės rungtyje „Žmonų nešimas“, T.Uroška pataria nebesistengti sutvirtinti raumenis. Rezultato sunku būtų pasiekti net mėnesį prieš konkursą. Tačiau, pasak T.Uroškos, damos dėl savo mylimųjų galėtų pasistengti ir nuo šiandien iki ryt popietės nieko nevalgyti.

N.Šiaudikytė sportą mėgsta kaip ir jos mylimasis. Nuo maždaug dvylikos metų ji kartu su mama ėmė lankyti aerobikos užsiėmimus bei treniruoklių salę.

„Esu įstrigusi sporto salėje! Nes ne itin mėgstu šaltą orą, o patalpoje visuomet palaikoma optimali temperatūra“, - prieš skrydį į Maltą, kur vyksta tarptautinis dainų konkursas, pasakojo N.Šiaudikytė.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Paauglystėje ji nemažai laiko skirdavo bėgiojimui. Tačiau tik vasarą. Įveikti 3 – 5 kilometrus N.Šiaudikytei būdavo nesudėtinga.

Dainininkė yra žaidusi ir rankinį, bet vėliau nusprendė pasirinkti ne sportą, o muziką.

Vienas iš N.Šiaudikytės planų – kartu su dailiojo čiuožimo čempione Rūta Gajauskaite Krūmiene įkurti riedutininkų klubą. Merginos mėgsta ir žavinėti dviračiais.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Kiekvienai sporto šakai N.Šiaudikytė turi po skirtingą sportinės aprangos komplektą. Vien treniruoklių salei skirtų drabužių pas ją yra tiek, kad visą savaitę kasdien galėtų rengtis vis kitaip.

„Kiekvieną dieną sportuoju po maždaug pusantros valandos ir su keliais rinkiniais aprangos tiesiog neišsiversčiau... Juk išskalbti drabužiai nespėtų išdžiūti“, - sakė N.Šiaudikytė.

Dažnai ji renkasi ryškesnę aprangą, nes intensyvios spalvos sukelia norą ne tinginiauti, o pasinerti į aktyvų laisvalaikį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai