Neringos Šiaudikytės atkirtis kritikams: „Tai, kad Vita laukiasi, nereiškia, kad ji negali lipti į sceną“

„Naujos pupytės“ / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-15 16:15
Savaitgalį grupė „Naujos pupytės“ koncertavo Londono naktiniame klube „Roka“. Svečioje šalyje gastroliavo visos trys: Neringa Šiaudikytė, Skaistė Steikūnaitė ir kūdikio besilaukianti Vita Jakutienė. Su Žmonės.lt koncerto įspūdžiais pasidalijusi N.Šiaudikytė giria emigrantų publiką, o gerbėjų Lietuvoje prašo supratimo: tai, kad V.Jakutienė laukiasi, nereiškia, kad jai nederėtų lipti į sceną.

„Naujos pupytės“ Londone koncertavo meilės dienos proga. „Koncertas Londone pavyko puikiai – pasirodyti ten visad būna labai smagu. Žmonės Londone visad mus pasitinka puikiai nusiteikę... Jiems smagu, kai atvyksta kažkas iš Lietuvos. Šauniai priėmė ir koncerto organizatoriai, puikiai mumis pasirūpino. Mums ten visad norisi sugrįžti“, – šypsosi N.Šiaudikytė. 

Atlikėja negaili pagyrų koncerte šėlusiai publikai – naktinis klubas buvo tiesiog sausakimšas: „Emigrantai yra labai draugiški, labiau emocionalūs. Jie garsiau parodo, kada džiaugiasi, dainuoja kartu, moka dainų žodžius. Ten gyvenantys žmonės pasiilgsta lietuviškumo ir tai labai jaučiasi... Tačiau ir Lietuvoje klubuose mus pasitinka šiltai. Esame daug hitų turinti grupė, todėl dainas publika dažniausiai atlieka kartu. Gerai laiką praleidžia ir publika, ir mes.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Vita koncertuos tiek, kiek norės

Žinia, kad grupės narė V.Jakutienė šiuo metu koncertuoja būdama nėščia – jau šeštą mėnesį laukiasi trečiojo vaiko. Nepaisant to, „Naujos pupytės“ savo programos nekeičia – anot N.Šiaudikytės, V.Jakutienė koncertuos tiek, kiek galės ir norės. 

„Ypatingų pokyčių dėl Vitos nėštumo mūsų pasirodymuose nėra. Tik labai norėtųsi, kad žmonės suprastų, jog mes dirbame savo darbą... Nesvarbu, kokios situacijos ar įvykiai nutinka gyvenime, ir gyventi, ir dirbti mums reikia toliau. Taip, kiekvienas pokytis mūsų darbe ar gyvenime yra pastebimas, apkalbamas, aptariamas. Tačiau norėtųsi didesnio publikos supratimo ir tolerancijos šiuo klausimu“, – svarsto N.Šiaudikytė. 

Grupės merginos jautriai reaguoja į kritiką, neva būdama nėščia V.Jakutienė scenoje pasirodo apsirengusi perdėm atvirai, o ir išvis koncertuoti jai galbūt nereikėtų.

Keista skaityti komentarus, kad Vita į sceną lipa su netinkamais drabužiais.

„Keista skaityti komentarus, kad Vita į sceną lipa su netinkamais drabužiais. Juk ji tik dainuoja ir šiek tiek pajuda scenoje. Tai nė kiek nekenkia nėštumui, taigi kodėl tai šitaip sureikšminama? Kiekviena Lietuvos atlikėja, kuri kada nors laukėsi, tam tikrą laiką lipo į sceną. Tai, kad Vita laukiasi, nereiškia, kad yra neįgali – negali dirbti, vaikščioti, judėti. Norėtųsi žmonėms priminti, kad nėščia moteris gali dirbti“, – sako N.Šiaudikytė. 

 

Londone neužsibuvo

„Naujos pupytės“ Londone koncertavo naktį iš šeštadienio į sekmadienį ir svečioje šalyje ilgai neužsibuvo: Skaistė su Vita į Vilnių grįžo vos pamiegojusios po pasirodymo, o Neringa – šiek tiek vėliau. 

„Turėjau šiek tiek daugiau laisvo laiko nei merginos. Nusprendžiau popietę praleisti kultūringai: nuvažiavau į miestą, aplankiau vieną muziejų. Tokie dalykai man visad įdomūs, kiekvieną šalį stengiuosi pažinti per meninę ir istorinę pusę. Todėl buvo smagu pasivaikščioti, apžiūrėti. Deja, merginos tam laiko neturėjo – išsimiegojusios po pasirodymo sekmadienį iškart vyko namo. Esame dėkingos agentūrai „Travel bookings“ už tai, kad pasirūpino mūsų kelione“, – Žmonės.lt pasakojo N.Šiaudikytė. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai