Neringa Zeleniūtė tapo Italijos įkvėptos drabužių kolekcijos veidu

Neringa Zeleniūtė / Redos Mickevičiūtės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-12 12:44
Ši „Coocoomos” vasaros kolekcija įkvėpta saulėtosios Italijos, spalvingų jos kraštovaizdžių, romantikos, pietietiško gyvenimo būdo ir estetikos. Kolekcijos herojė drąsi, charakteringa asmenybė, kurios stiliaus ir mados suvokimas harmoningas ir nepavaldus laikui. Tai moteris, kuri renkasi tai, kas jai tinka.

„Kurdama jau devintąją kolekciją priėmiau tarsi iššūkį įrodyti, kad „Coocoomos” drabužiai skirti moteriai – mamai – šeimininkei – karjeristei – „fashionist’ai”, moteriai, kuri visuose jai skiriamuose vaidmenyse gali atrodyti įspūdingai. Galvodama būtent apie tokią moterį, kolekcijos veidu pasirinkau muzikos atlikėjų prodiuserę Neringą Zeleniūtę. Ji puikiai atspindi visus šiuos vaidmenis – išradinga ir rūpestinga mama, stebuklus virtuvėje daranti šefė, tvirta ir gebanti vadovauti prodiuserė. Kur ją besutiktum, virtuvėje ar vakarėlyje, visada atrodo pasitempusi ir stilinga. Tai moteris, kuri geba atrodyti elegantiškai, stilingai, įdomiai, sportiškai. Man labai patinka moterys, kurių stilius – įvairiapusiškas ir pritaikytas individualiems poreikiams, o Neringa būtent tokia” – pasakoja „Coocoomos” dizainerė Rūta Mackevičiūtė.

Redos Mickevičiūtės nuotr.
Redos Mickevičiūtės nuotr.

„Šios vasaros kolekcijos fotosesija kitokia nei prieš tai buvusios, gal net šiek tiek buitiška, bet būtent taip pasirinkau parodyti, kad rūbai skirti kiekvienai moteriai, nesvarbu, ar ji verslininkė, ar tikrai stilinga namų šeimininkė. Tik tapusi mama ir pati daug laiko praleisdama namuose ir virtuvėje supratau, kaip svarbu moteriai turėti noro puoštis ir visai nesvarbu, ar tu išeini iš namų, ar ne. Tai priverčia jaustis gražia, moteriška ir neprarasti pasitikėjimo savimi” – pasakoja dizainerė Rūta Mackevičiūtė.

Naujausioje kolekcijoje gausu natūralių audinių drabužių – prabangaus natūralaus šilko, kuris puikiai tinka trumpoms ir ilgoms suknelėms, vasariškoms palaidinėms, kelnėms. Moterys pamėgusios šilko drabužius, niekada nekeis jų į kitą audinį. Tai vėsumo ir lengvumo jausmą teikiantis audinys, maloniai priglundantis prie kūno. Vyrauja laisvi ir patogūs drabužių modeliai, kurie yra lengvai pritaikomi įvairioms progoms.

Redos Mickevičiūtės nuotr.
Redos Mickevičiūtės nuotr.

Šią vasarą „Coocoomos” siūlo būti romantiškoms ir dėvėti sukneles. „Rinkitės ypatingai madingas midi ilgio, vilnijančių siluetų, kurie dailina figūras, paslepia trūkumus. Taip pat atkreipti dėmesį į baltą spalvą – ji ypatingai tinka vasarai. Pasirinkę šios spalvos drabužius nešiosite juos ne vieną sezoną. Jeigu norite išsiskirti, pasipuoškite dryžuotais drabužiais, jie karaliauja šios vasaros topuose. Sugalvojusios tik šiek tiek atnaujinti savo garderobą, išsirinkite naują palaidinę, marškinėlius, kurie subtiliai papuošti dekoro elementais arba naujus stilingus akinius nuo saulės, ” – pataria „Coocoomos” dizainerė Rūta Mackevičiūtė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai