Neringa Zeleniūtė M.A.M.A. apdovanojimuose pasipuošė akį traukiančia suknia

Neringa Zeleniūtė ir Martynas Tyla / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-01-10 18:56
Martyno Tylos mylimoji Neringa Zeleniūtė visada pasižymi nepriekaištingu stiliaus pojūčiu ir elegancija. Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusiuose M.A.M.A. apdovanojimuose Neringa pasirodė pasipuošusi kiek neįprastu apdaru – atvirkščiu fraku.

Žemę siekianti, juoda suknelė, kuri priminė atvirkščią fraką – Olgos Filatovos ir Ainos Zinčiukaitės darbas. „Priekiu netilpau, todėl apsivilkau atvirkščiai“, – juokavo „Pinup girls“ prodiuserė, kurios suknelė puikiai derėjo prie mylimojo M.Tylos vakaro aprangos.

Portalui Žmonės.lt pasiteiravus, ar ilgai rinkosi vakarinį apdarą, N.Zeleniūtė patikino, kad visiškai atsidavė į dizainerės rankas. „Už mane viską nusprendė Olga ir Aina, todėl man tik reikėjo ją apsivilkti ir šį vakarą pasirodyti šiame renginyje. Visiškai pasitikiu jomis ir jau antrus metus pasipuošiu jų kurta suknele“, – teigė M.Tylos mylimoji.  Neringos suknelė sulaukė aplinkinių pagyrų ir komplimentų.

Raudonu kilimu taip pat žengė Donatas Motvydas su žmona Veronika, Simona Nainė, Viktorija Sutkutė, Mantas Petruškevičius ir Asta Valentaitė, Martynas Kavaliauskas, grupės ŽAS nariai, Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Leonas Somovas, Kristina Kazlauskaitė, Valerijus Gigevičius, Rolandas ir Vaida Skaisgiriai, Akvilina Ubartaitė ir daugelis kitų gerai žinomi pramogų, muzikos, televizijos pasaulio atstovų.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai