Neringa Šiaudikytė su mama Valdone dalyvaus naujame TV3 šou „Mano geriausia draugė“

Neringa Šiaudikytė su mama / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Simona Liaudanskytė
Publikuota: 2014-05-23 19:10
Birželį TV3 eteryje startuoja naujas socialinis projektas „Mano geriausia draugė“, kuris susivienys mamas ir dukras. Tarp aštuonių projekto dalyvių porų – atlikėja Neringa Šiaudikytė ir jos mama Valdonė.

„Su mama esame labai geros draugės, mėgstame laiką leisti drauge. Mus sieja labai artimas ryšys: ne tik kaip mamos ir dukters, bet ir kaip draugių“, – portalui Žmonės.lt pasakojo grupės „Naujosios pupytės“ narė. N.Šiaudikytė atviravo, kad mama Valdonė jai pataria visais gyvenimo klausimais ir ji yra pirmas žmogus, kurio patarimo Neringa klausia dėl visų gyvenime iškilusių sunkumų ar dvejonių.

„Mama yra tas žmogus, kuris mane geriausiai pažįsta nuo pat gimimo. Ji žino, kas man yra geriausia, bet, žinoma, sprendimo teisę ji visada palieka man. Ji man niekada neliepia daryti taip, kaip jai atrodo, tačiau nevengia ir pabarti, ir pakritikuoti“, – apie mamą pasakojo atlikėja.

Paklausta, ar buvo sunku įkalbėti mamą Valdonę dalyvauti socialiniame projekte, N.Šiaudikytė teigė: „Mano mama nevengia viešumo ir retai rodosi su manimi renginiuose ne dėl to. Tiesiog ji neturi tam laiko. O kitas dalykas yra tas, kad mes jau prieš tai esame dalyvavusios projekte „Šeimų dainos“, kur dainavome visos kartu: aš, mama ir sesuo. Čia nėra pirmas projektas, kuriame dalyvausime.“ Neringa pasakojo, kad jos mama yra labai jaunatviška, avantiūristė, nuotykių ieškotoja, tad šis kvietimas dalyvauti jai pasirodė labai smagus.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

N.Šiaudikytė džiaugėsi, kad bus proga praleisti daugiau laiko su mama, nes dėl mokslų, koncertinės veiklos, darbų to padaryti nebesuspėja arba skiria mažiau laiko nei pačiai norėtųsi. Projekte aštuonios poros varžysis dėl piniginio prizo, ar jau sugalvojo Neringa su mama Valdone, kur galėtų išleisti  gautus pinigus?

„Tai bus savo malonumams, tačiau į projektą einame ne dėl laimėjimo. Niekas nuo to nepasikeis, ar mes laimėsime, ar ne. Galbūt pasikeistų tuo, kad spintos pasipildytų gražiais drabužiais ar moteriškais daiktais, ar galbūt pavyktų drauge su šeima išvykti į kokią smagią kelionę. Būtų smagu laimėti, bet tikrai neketiname plėšyti konkurenčių marškinėlių ir verstis per galvą. Žiūrėsime, kaip bus“, – pasakojo Neringa.

Apie socialinį projektą „Mano geriausia draugė“

Naujas, itin moteriškas, grožio kupinas grožio šou suvienys mamas ir dukras, kurios teigia: „Mano geriausia draugė – mano mama“ ir „Mano geriausia draugė – mano dukra“. Aštuonioms projekto dalyvių poroms teks ne tik įrodyti, kad yra vertos gražiausiųjų titulo, bet ir patikrinti asmeninius santykius.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai