Neringa Šiaudikytė prisipažino: „Labai bijau pasenti“

Neringa Šiaudikytė / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-19 11:48
Ketvirtadienio vakarą TV3 laidoje „Ginčas be taisyklių“ bus diskutuojama kiekvienam, o ypač moterims, aktualia tema – neišvengiama senatvė. Ar senti smagu? Ar vyresnės moterys taip pat gerai jaučiasi, bėgant metams žvelgdamos į veidrodį? Kaip vyresniam amžiuje išlikti laimingai? Į šiuos klausimus atsakys laidos svečiai.

„Manau, kad moters išvaizda yra labai svarbi, norint susirasti gerą vyrą ir įsitvirtinti visuomenėje, todėl moterys paniškai bijo senatvės“, – įsitikinęs laidos vedėjas Kristupas Krivickas. Jam prieštaraus jo kolegė Rūta Ščiogolevaitė: „Nesąmonė. Aš visiškai nebijau senti, man daug svarbiau ne kaip aš atrodysiu po n metų, o ką aš veiksiu, ar būsiu laiminga.“

TAIP PAT SKAITYKITE:

Jai pritars studijoje susirinkusios moterys. Jos tikins senatvės nebijančios. Tiesa, jos pripažins, kad, norint būti laimingai vyresniame amžiuje ir gerai atrodyti, reikia įdėti nemažai pastangų.

„Kai man suėjo koks 50 metų ir išmirė nemažai artimų žmonių, supratau, kad senstu. Bet yra daugybė būdų išlikti jaunai ir laimingai – apie tai ir parašiau knygą. Vienas iš būdų – jaustis mylimai – moteriai tai yra būtina“, – kalbės rašytoja Rūta Vanagaitė.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

„Aš visada buvau silpnos sveikatos. Jei nedirbčiau su savimi, jau būčiau visiška ligonė. Sportuoju, badauju, gražinuosi, darau 5 Tibeto pratimus, jei reikės, pasidarysiu ir plastinę operaciją – juk žmogus gali ilgai būti gražus ir sveikas, jei pats to nori“, – tikins būrėja Vaiva Budraitytė ir čia pat studijos svečiams ir žiūrovams pademonstruos vieną iš jaunystę neva grąžinančių pratimų.

„Jei man Dievulis davė gražią išvaizdą, aš iki senatvės stengsiuos gerai atrodyti“, – žadės visuomenės veikėja Raisa Šarkienė. Tai išgirdusi R.Vanagaitė konstatuos: „Gražios moterys sensta labai sunkiai, joms sunku atsisveikinti su savo grožiu. Kadangi aš niekada nebuvau gražuolė, man senatvė nėra baisi.“

„Aš nebijau senti, nes turiu labai gražią jauną mamą. Tikiuosi, kad ir pati taip atrodysiu sulaukusi jos amžiaus“, – vilsis dainininkė, projekto „Šuolis“ dalyvė Vita Jakutienė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Rūta Ščiogolevaitė pasisakė apie „Naujas pupytes“: dainavimą papais ir grupės lygį

„Aš nebijau senatvės, nes šiais laikais yra įvairiausių priemonių sustabdyti laiką“, – teigs dainininkė, laidos „Žvaigždžių dešimtukas“ vedėja ir būsima mama Oksana Pikul-Jasaitienė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Oksana Pikul-Jasaitienė davė atkirtį Rūtai Ščiogolevaitei: „Tai – Rūtos kerštas“

„Tai turbūt šioje studijoje esu vienintelė, kuri bijo senatvės. Aš labai bijau pasenti, bijau būti negraži, dedu daug pastangų, kad gerai atrodyčiau“, – bus atvira dainininkė Neringa Šiaudikytė.

„Ginčas be taisyklių“ apie grožį ir bėgantį laiką – jau šį, ketvirtadienio, vakarą 19.30 val. per TV3.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai