Neringa Šiaudikytė pirmąkart išbandė slidinėjimą: „Bijojau nusisukti sprandą“

Neringa Šiaudikytė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-25 17:37
Kai žiema pagaliau pažėrė sniego pusnų, dauguma žiemos pramogų mylėtojų suskubo pasimėgauti snieglentėmis, slidėmis, rogėmis ir kitais žiemos malonumais. Antai dainininkė Neringa Šiaudikytė šį savaitgalį pirmą kartą stojosi ant slidžių! Pirmas blynas, anot atlikėjos, išėjo visai neblogas.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Išbandyti slidinėjimo malonumų Neringa išvyko į Lenkiją, Šelmento slidinėjimo trasas. Žmonės.lt kalbinta atlikėja prisipažino, kad labai bijojo stotis ant slidžių, tačiau sukaupusi drąsą, raginama mylimojo Tomo ir mamos visgi pasiryžo.

„Buvo labai baisu, nes niekaip neįsivaizdavau savęs ant slidžių, bijojau sprandą nusisukti. Su tokiom kojom galvojau bus nekas – susipins ir liūdnai baigsis. O jeigu susižeisiu, kaip teks į sceną lipti“, – Žmonės.lt sakė šypsodamasi Neringa.

Vis dėlto ji pasidavė mylimojo įkalbinėjimams ir išbandė trasą pradedantiesiems, o kiek vėliau išdrįso nusileisti ir aukštesne.

„Labai patiko! Šiemet gal nebepavyks kažkur išvykti slidinėti, bet kitais metais tikrai lėksime kur nors į kalnus“, – naują pomėgį atradusi džiaugėsi mergina.

N.Šiaudikytė juokėsi, kad turbūt turėjo atrodyti juokingai, kuomet bandė čiuožti pradedantiesiems skirtoje trasoje, kurioje – pilna vaikų. „Turbūt atrodžiau juokingai, kuomet 4-5 metukų vaikai čiuožė aplink mane, bet vis tiek labai patiko. Pabuvimas gryname ore padėjo pailsėti, atsipalaiduoti. Buvo puikus sekmadienis!“ – aktyviu laisvalaikiu džiaugėsi Neringa.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai