Neringa Šiaudikytė pasidalijo mintimis, kur gyventų, jei tektų išvykti iš Lietuvos

Neringa Šiaudikytė / "Kristida photography"
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-24 10:09
Pastaraisiais metais daug po pasaulį keliaujanti dainininkė Neringa Šiaudikytė sako kaskart viešėdama vis naujoje vietovėje mintyse visuomet pamėgina ją „pasimatuoti“.

„Dažnai pagalvoju, kur norėčiau gyventi, jei išvykčiau iš tėvynės. Ir tikrai žinau, kad iš tų didmiesčių tiek Europoje, tiek už Atlanto, kuriuose esu buvusi ne kartą, pirmiausia rinkčiausi Londoną“, – sakė atlikėja.

Anot jos, tai – kosmopolitiškas ir tolerantiškas miestas, kuriame tikrai galima atsipalaiduoti bei būti tuo, kuo esi. O to kūrybos žmogui dažniausiai ir reikia. N. Šiaudikytė į Londoną koncertuoti vyksta bent kelis kartus per metus.

„Priežasčių apsilankyti Anglijos sostinėje visada yra ne viena. Be abejonės, tai ne tik galimybės būti savimi, bet ir pirkinių miestas!“

Ji tikino ne itin mėgstanti nuobodžius miestus, o vertinanti tuos, kuriuose veiksmas vyksta visą parą septynias dienas per savaitę.

„Šurmulys. Įvykiai. Žmonės. Nauji įspūdžiai. Viso to man dabar reikia. Žinoma, situacija vėliau gali ir pasikeisti ir labiausiai patinkančių miestų sąraše atsidurs nebe megapolis, o jaukus, mažytis miestukas, kuriame kvepia pyragais ir ką tik nupjauta žole“, – su šypsena kalbėjo atlikėja.

Pastarąjį kartą, kai koncertavo Londone, N. Šiaudikytė buvo pakviesta dalyvauti britišką dalykiškumą bei konservatiškumą atskleidžiančioje fotosesijoje. Jos įvaizdžiu tuomet rūpinosi stilistė, „Make me stylish“ įkūrėja Simona Mui.

„Fotosesijos rezultatu esu patenkinta, nes nuotraukose save pamačiau kiek kitokią, neįprastą“, – sakė dainininkė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai