Neringa Šiaudikytė paliko „Naujas pupytes“, nauja nare tapo Monika Šedžiuvienė

Grupė „Naujos pupytės“ / Aistės Balčienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-28 10:00
Oksana Pikul-Jasaitienė ketvirtadienio rytą pranešė apie „Naujų pupyčių“ pokyčius: grupė atsisveikino su Neringa Šiaudikyte, ją pakeitė Monika Šedžiuvienė.

Anksčiau nei Oksana, nei Neringa Žmonės.lt nesiryžo patvirtinti apie šiuos pokyčius grupėje. Tačiau ketvirtadienį O.Pikul-Jasaitienė Žmonės.lt sakė, kad sprendimą merginos priėmė bendru sutarimu: grupė norėjo keisti sudėtį, o Neringa – pasitraukti.

Tariame ačiū Neringai ir Vitai ir einame toliau

„Naujos pupytės“ naujos! Nuo šiol mes trise su Monika Šedžiuviene“, – ketvirtadienį pasidžiaugė O.Pikul-Jasaitienė pažymėdama, kad prie grupės prisijungė Monika, pakeitusi iki šiol čia dainavusią Neringą Šiaudikytę. Grupė nauja sudėtimi jau surengė keletą koncertų.

Žmonės.lt O.Pikul-Jasaitienė tuomet pasakojo, kad „Naujų pupyčių“ sudėtis pasikeitė laikinai, kol N.Šiaudikytė atostogavo Graikijoje. Tačiau permainos vis tik nebuvo laikinos.

Aistės Balčienės nuotr.
Aistės Balčienės nuotr.

„Planuose visad buvo idėja keisti merginų sudėtį. Su Monika kartu sudalyvavus keliuose renginiuose, abejonių neliko. Tai graži, talentinga, miela ir linksma moteris, kuri jautėsi puikiai mūsų kompanijoje, kaip ir mes jos. Bendros temos ir gera aura grupėje jautėsi nuo pat pradžių. Tad nuo šiol mes keičiamės. Tariame ačiū Neringai ir Vitai ir einame toliau“, – komentavo O.Pikul-Jasaitienė.

Aistės Balčienės nuotr.
Aistės Balčienės nuotr.

Žmonės.lt primena, kad gegužę „Naujos pupytės“ atsisveikino su Vita Jakutiene, kuri susilaukė trečio vaiko.

O.Pikul-Jasaitienė gerbėjams ketvirtadienį parodė ir naują „Naujų pupyčių“ fotosesiją, kurioje įsiamžino O.Pikul-Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė ir M.Šedžiuvienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai