Neringa Šiaudikytė nusifilmavo naujoje reklamoje: kartais atlygis didesnis nei honoraras už koncertą

Neringa Šiaudikytė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Kartais, besifilmuodamas reklamose, uždirbi daugiau nei koncertuodamas. Šįkart man taip pat dosniai sumokėjo.... Mama“, – paslaptingai šypsodamasi pasakojo dainininkė Neringa Šiaudikytė.

Kartais į šeimos verslą visomis jėgomis „nerianti“ atlikėja pirmą kartą pasiūlymo reklamuoti prekes ar produktus sulaukė tuomet, kai dar dainavo grupėje. Pirmi kartai, pasak N. Šiaudikytės, nepaisant to, kurioje srityje debiutuoji, visada būna sudėtingi.

„Pamiršti tekstą, jaudinies, atrodai nenatūralus, tampa sunku kalbėti... Dublių visuomet būna daug. Dabar daug lengviau, nors nerimo užtenka visada“, – pasakojo dainininkė.

Kalbėdama apie atlygį ji pabrėžė, jog neretai jis gali viršyti net honorarą už koncertą.

„Juokauju sakydama, kad šįkart man dosniai sumokėjo mama. Juk jos meilė, rūpestis ir dėmesys yra pats brangiausias mano turtas, o artėjant Mamos dienai norėjosi dar, dar ir dar kartą jai už visa tai padėkoti“, – patikino pašnekovė.

N.Šiaudikytė neabejojo – bendravimas su verslo partneriais, naujų prekių kolekcijų parinkimas ir daugybė kitų su tuo susijusių užduočių jai padeda tobulėti.

„Mokytis reikia visą gyvenimą, o verslas – puiki sritis nuolat siekti žinių. Ir knygas reikia paskaityti, ir seminaruose sudalyvauti, ir naujienas specializuotuose žinių kanaluose sekti“, – komentavo dainininkė.

Kalbėjimas prieš vaizdo kamerą jai – taip pat neįkainuojama patirtis. N. Šiaudikytė patikino – viešas monologas ar dainavimas jai sukelia skirtingas emocijas, todėl tai tampa sunkiai palyginamais dalykais.

„Pažįstu ne vieną dainininką, kuriam kreiptis į gerbėjus vien pasisveikinant kainuoja daugybę emocijų, o va muzikuoja jie nuostabiai“, – sakė pašnekovė.

Skaitykite daugiau