Neringa Šiaudikytė debiutavo „duetuose“: „Jeigu esu išvaizdi, nereiškia, kad kvaila“

Neringa Šiaudikytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-18 15:23
Sportiško figūros reperis ir daili provokuojanti dama. Tokį įvaizdį savo debiutiniam pasirodymui „Žvaigždžių duetuose“ pasirinko prie projekto prisijungę Neringa Šiaudikytė ir Ironvytas.

Ketvirtadienio popietę Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ vyko dar vienos laidos filmavimas, kuriame susirungė būrys garsių Lietuvos žmonių.

Ir nors projektas jau spėjo įsivažiuoti, prie jo kaskart vis prisijungia naujos poros. Šįkart duetus papildė Neringos ir Ironvyto pora.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dėl kritikos įsiutęs Radžis paliko „Žvaigždžių duetų“ sceną

„Mes būsime šiek tiek netradiciška pora. Mano partneris taip pat neeilinis – turbūt dar nėra buvę reperio duetuose. Manau, kad mes vienas iš kito turėsime ko pasimokyti, pasisemsime idėjų ir bandysime paruošti spalvingus pasirodymus. Jei žiūrovai mums leis – bus visko“, – žadėjo Neringa.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Neringa šįkart vaidino pati save. Komiškas judviejų numeris – apie skandalingos merginų grupės narę ir sportišką reperį.

„Į projektą ateinu ne „pupyte“ būti, o ko nors išmokti. Nenoriu visuomet būti vienoda, mėgstu keistis nebijau kitų išvaizdžių. Noriu, kad žmonės nustotų mane įsivaizduoti, kaip vieno braižo atlikėja. Debiutiniame savo pasirodyme prisistatėme taip, kaip žmonės mus įsivaizduoja, tačiau stengėmės pažvelgti į tai su humoru. O kitą kartą paruošime visai kitokį numerį“, – sakė ji.

Neringa pasirinko dailų „Style by Divalta“ drabužį, kuris išryškino jos kojas ir dailią krūtinę. „Norėjau į tai pažiūrėti komiškai“, – kalbėjo Neringa.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Dainos eigoje mes tampame kitais žmonėmis, kitokiais, nei apie mus kalba mūsų išvaizda. Jeigu esu išvaizdi, nereiškia, kad esu kvaila, kad mane galima papirkti. Lygiai taip ir su Ironvytu – jei jis sportiškas, jei turi užsiauginęs raumenis, nereiškia, kad neturi proto“, – sakė ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Nuo „pupytės“ įvaizdžio pavargusi Neringa Šiaudikytė dalyvaus „Žvaigždžių duetuose“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai