Neringa Šiaudikytė atsidūrė vakarėlyje drauge su Paris Hilton: „Ji paprasta, miela mergina“

Neringa Šiaudikytė / Fotogenijai nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Neringa Šiaudikytė neseniai išvyko į saulėtą JAV valstiją Kaliforniją. Ten mergina praleis mėnesį. Ji įrašinėja dainas ir ruošia savo naujausią albumą.

Atsidūrusi Los Andžele N. Šiaudikytė su draugėmis pasinėrė ne tik į darbų, tačiau ir į linksmybių sūkurį. Atlikėja net spėjo apsilankyti vakarėlyje, kuriame šėlo ir žymioji auksinė mergaitė Paris Hilton.

„Paris Hilton man pasirodė paprasta, miela mergina. Nebuvo apsupta milijono apsaugos. Los Andžele žmonės įpratę matyti įžymybes taip, kaip mūsų šalyje jas visi mato Vilniuje. Sutinka parduotuvėje, naktiniame klube“, – Žmonės.lt pasakojo N. Šiaudikytė.

Neringa Šiaudikytė

Just a casual night in Los Angeles ????#night#out#friends#event#ParisHilton#life#neringasiaudikyteoofficial

Dainininkė neslėpė, kad jos bičiuliai stebėjosi, kai vieno vakarėlio metu Neringa bandė įamžinti šalimais besilinksminusią milijonieriaus dukrą Paris Hilton.

„Jiems tai pasirodė keista, o aš atsakiau, kad mano pažįstamiems bus įdomu pažiūrėti į šią garsią moterį iš arti. Kažkada ji buvo tikrai tokia žvaigždė, su kuria norėtų įsiamžinti bet kas. Mokyklos laikais man ji atrodė viena gražiausių merginų... Aišku, viskas pasikeitė. Kaip ir Lietuvoje, taip ir visame pasaulyje, tam tikru laiku vienokios ar kitokios garsenybės išgyvena savo aukso amžių.“

Neringa Šiaudikytė Los Andžele / Asmeninio archyvo nuotr.

N. Šiaudikytė nufotografavo Paris ir nuoširdžiai mėgavosi tuo, kad pagaliau stovėjo kitoje barikadų pusėje.

Lietuvoje Neringą dažnai atakuoja fotografų blykstės, na, o didesnėje šalyje merginai teko patirti, ką reiškia pačiai atsidurti toje situacijoje, kai tu nori įsiamžinti su garsenybe.

Neringa Šiaudikytė (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau