Neringa Šiaudikytė apsilankė pas Kim Kardashian plastikos chirurgą

Neringa Šiaudikytė apsilankė pas Kim Kardashian plastikos chirurgą / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-07 09:02
Viešėdama Los Andžele (JAV) dainininkė Neringa Šiaudikytė pasinaudojo galimybe apsilankyti vieno garsiausių pasaulyje plastikos chirurgo Jason Diamond klinikoje, į kurią užsuka tokios ryškios žvaigždės kaip Kortney Kardashian, Amber Rose, Patrick Ta, Lisa Rinna, Chrissy Teigen, Kate Upton, Alex Georgy ir kitos. Lietuvaitė ne tik apžiūrėjo grožio oazės patalpas, bet ir pasimėgavo asmenine įžymaus specialisto konsultacija.

N.Šiaudikytė į Los Andželą skrido, nes būtent šiame krašte gimsta jos naujas muzikinis projektas. Dar prieš išvyką susisiekė su po visą pasaulį keliaujančia, bet dažniausiai Didžiojoje Britanijoje ir Saudo Arabijoje reziduojančia bičiule Lilija Baltramiejūnaite. Dainininkė su pastarąja grožio srities specialiste pažįstama ne vienerius metus. Tuomet, kai Lilija dar gyveno Lietuvoje, N. Šiaudikytė buvo jos nuolatinė klientė.

„Mano vizitas pas Jason Diamond be Lilijos nebūtų įvykęs, nes priėmimo klinikoje tenka laukti mėnesių mėnesiais. Išsikalbėjome su ja apie mano savijautą, odos būklę, todėl, kaip patyrusios ekspertės, atsargiai paklausiau – ar būtų įmanoma Los Andželo grožio pasaulį pamatyti iš vidaus. Juolab, kad žinojau, jog Lilija bendradarbiauja su tikrų tikriausia grožio chirurgijos įžymybe“, – prisiminė dainininkė.

Anot jos, vizitą pavyko suderinti, nors tai nebuvo paprasta. N. Šiaudikytė patikino – jai buvo itin smalsu išgirsti legenda laikomo gydytojo rekomendacijas. Jason Diamond įvairių šaltinių buvo pripažintas kaip vienas iš geriausių veido plastiko chirurgų savo srityje. Jis pasirodė seriale „Dr 90210 (E! Entertainment)“, taip pat „Extra“, „Entertainment Tonight“, „Early Show“ („CBS“), „Discovery Health“ ir „MTV“. Be to, Dr. Diamond buvo pristatytas daugelyje spaudos leidinių, tokių kaip „Harper's BAZAAR ™“, „ELLE“, „Vogue“, „Life & Style“ ir ‘‘People“.

„Likau maloniai nustebinta – grožio specialistas įvertino mano veido ir odos būklę, davė keletą patarimų. Galima sakyti – pasiūlė atsigerti kavos ir eiti namo, nes, jo nuomone, atrodau puikiai, – šypsodamasi pasakojo N. Šiaudikytė, – Žinoma, patarė dažniau pasilepinti tam tikromis procedūromis, stabdančiomis senėjimo procesus, ir tinkančias pagal mano amžių bei odos būklę. Kadangi pastaruoju metu gana dažnai būnu Los Andžele, žinau, kad tikrai išbandysiu keletą grožio „ritualų“, kuriuos taip mėgsta daktaro klientės“.

N.Šiaudikytė pasakojo besidžiaugianti, kad specialistė iš Lietuvos dirba su aukščiausio lygio profesionalais itin tituluotoje klinikoje. Čia ji vieši tuomet, kai į užatlantę lydi savo pagrindinius klientus – Saudo Arabijos karališkąją šeimą – L. Baltramiejūnaitė yra asmeninė kilmingųjų grožio terapeutė. Jos užduotis – rekomenduoti jiems geriausius lankomo krašto specialistus.

„Mano darbas yra sudaryti jiems veido priežiūros programą, įtraukiant kitų specialistų paslaugas, ir atlikti procedūras, kuris leidžia mano kvalifikacija. Prieš tai turiu ištirti pasiūlą ir surasti geriausius ekspertus. Tokiu būdu atradau daktarą Jason Diamond. Stebėjusi jį kurį laiką, supratau, kad, mano nuomone, jis yra geriausias gydytojas Beverly Hillse. Tai patvirtina ir jo, kaip žvaigždžių daktaro nominacija – dr. Diamond yra gavęs Holivudo Grammy apdovanojimą už estetinę plastiką“, – tvirtino L. Baltramiejūnaitė.

Jos kompetencija pasitiki tiek kilmingieji, tiek dr. Jason Diamond. Tuomet, kai aptarnaujami lietuvaitės klientai, ji gydytojui dažniausiai asistuoja.

„Jau esame aptarę keletą įdomių projektų, apie kuriuos, kaip ir apie karališkąją šeimą, nieko pasakoti negaliu“, – patikino pašnekovė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai