Neringa Šiaudikytė apsigynė bakalauro darbą apie seksualumą: „Jausmas toks, lyg būtų mano gimtadienis“

Neringa Šiaudikytė Turkijoje / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-06 16:34
Grupės „Naujos pupytės“ atlikėja Neringa Šiaudikytė sėkmingai apsigynė bakalauro darbą, kuriame nagrinėjo istorinę seksualumo raidą.

„Darbą pavyko apsiginti gana neblogai, universitete šis pažymys laikomas labai geru. O ir širdyje pagaliau labai gera – didžiulis palengvėjimas užplūdo, nes labai bijojau ir jaudinausi prieš gynimą. Streso buvo labai labai daug, nes atsistoti prieš tiek daug šviesių galvų ir įrodinėti, kad tavo darbas vertas bakalauro laipsnio – tikrai nelengva“, – portalui Žmonės.lt sakė N.Šiaudikytė.

Atlikėja prisipažino, kad nors yra scenos žmogus, baimė atsistoti prieš publiką buvo labai didelė, todėl dabar, jau apsigynusi darbą, ji vis dar negalinti atsitokėti. „Vis dar esu kažkokioje keistoje būsenoje, visi sveikina, jausmas toks, lyg būtų mano gimtadienis“, – prisipažino mergina.

Paklausta, ar ketina tęsti studijas, atlikėja teigė, kad kol kas tokių minčių nėra, mat norisi pailsėti ir atsigauti po įtempto laiko. Vis dėlto N.Šiaudikytė neatmetė galimybės, kad ateityje dar studijuos.

„Studijų tęsti artimiausiu metu neplanuoju, bet, manau, kad bakalauras – dar tikrai ne pabaiga. Kiekvienas žmogus visą gyvenimą turi mokytis, todėl tikiu, kad dar kažką studijuosiu, tik reikės gerai apgalvoti, kokius mokslus pasirinkti, nes stoti bet kur – neprotinga. Tačiau dabar apie tai negalvoju, nes noriu tiesiog pasimėgauti ir pailsėti“, – sakė mergina.

Portalas Žmonės.lt neseniai rašė apie tai, kaip N.Šiaudikytė ruošiasi bakalaurinio gynimui.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai