Neringa neskuba atsisveikinti su vasara – šį savaitgalį startuos „Bobų vasaros“ sezonas

I. Berinas su grupe „Huge Soul“ / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-29 20:25
Šį savaitgalį atsisveikinsime su kalendorine vasara, tačiau gražiausiu šalies kurortu tituluojama Neringa su vasariškomis pramogomis atsisveikinti neskuba. Jau šį savaitgalį kurortas kviečia į festivalį „Bobų vasara“, kurio iniciatyvos vyks po atviru Neringos dangumi. Be gausybės veiklų, rugpjūčio 31-ąją Nidoje įvyks šventinis koncertas, kuriame savo pasirodymą surengs legendinės grupės „Hiperbolė“ žvaigždė Igoris Berinas.

Pasak renginio organizatorių, šiuo festivaliu siekiama pabrėžti, kad kalendorinė vasara nereiškia vasariškų pramogų pabaigos. Orų prognozės byloja, kad ir rudenį netruks dienų, tinkančių laiką leisti paplūdimyje, o Neringos renginių programa kurs vasariškam kurortui būdingą šurmulį. 

Neringa jau kelis metus stebi džiuginančią tendenciją – vis gausiau lankytojų į kurortą užsuka ir rudens mėnesiais. Šiuo metų laikų Neringoje sutiksite svečius, kurie mėgsta kiek lėtesnį, romantiškesnį poilsį bei įvairiausių nacionalinės bei tarptautinės reikšmės renginių dalyvius.

Jau šį šeštadienį Nidos jachtų uoste vyksiančiame festivalyje „Bobų vasara“ savo pasirodymus surengs „Hiperbolės“ legenda I. Berinas su grupe „Huge Soul“, „Sadūnai“ bei daugybe kitų kolektyvų.

Juodkrantėje šią dieną savo knygą „Klaipėda senuose žemėlapiuose” pristatys Kęstutis Demereckas (Liudviko Rėzos kultūros centre).

Šeštadienio vakarą Neringa prisidės ir prie tarptautinės iniciatyvos – „Senovinės ugnies naktis“. Taip bus paminėtas Baltijos kelio 30-metis. Iniciatyva vyks Nidos centriniame paplūdimyje, Preiloje prie gelbėjimo stoties, Juodkrantėje ties mažąja gelbėjimo stotimi.

Be šių iniciatyvų Neringa poilsiautojus ir svečius žada pradžiuginti teatro „Taškas“ pasirodymu bei aitvarų festivaliu. Savaitgalį Neringoje vyks ir Rotary sporto žaidynės.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai