Neringa Nekrašiūtė pristato naujos dainos vaizdo klipą – filmavosi ir dainininkės brolis

Aktorė, dainininkė Neringa NEKRAŠIŪTĖ
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-19 11:46
Žinoma aktorė ir atlikėja Neringa Nekrašiūtė gerbėjams pristato savo naujausią vaizdo klipą dainai „Glauskis“. Moteris neslepia, filmuojant teko patirti nemažai išbandymų, tačiau pastangos atsipirko su kaupu.
„Labiausiai džiaugiuosi, kad mano mylimas brolis, Vytenis Nekrašius, sutiko nusifilmuoti kartu, – pasakojo dainininkė. – Filmavom jau rudenėjant, buvo labai šalta. Išplaukėme dviem valtimis visai dienai. Teko laipioti iš vienos valties į kitą ir buvo tikrai komiškų situacijų, kai vos neapsivertėme."


Tuo nuotykiai nesibaigė. Grįžtant užklupo audra, todėl teko greitai irkluoti, bet lūžo irklas, tad labai juokėmės, kai mano brolis vienu irklu plukdė pilnutėlę valtį žmonių. Grįžimas į krantą gerokai prailgo ir visi kiaurai peršlapome nuo lietaus", – juokdamasi vaizdo klipo filmavimo užkulisiais dalijosi Neringa Nekrašiūtė.

Vytenis Nekrašius ir Egle Krasnovė – pagrindiniai klipo veikėjai, ir nors žiūrovui gali susidaryti įspūdis, kad šiuos du žmones sieja jausmai, gyvenime jie nėra pora. Jų apsikabinimai vyko ne iš meilės, o iš šalčio.


Jūsų dėmesiui naujausia Neringos Nekrašiūtės daina Glauskis":

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai