Nerijus Juška prisiminė svaiginančios karjeros pradžią: apsisprendimą lėmė vienas įvykis

Renginio akimirkos / Mariaus Vizbaro nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-08-30 09:21
Nerijaus Juškos baleto ir šokių mokykloje, įsikūrusioje Vilniuje bei Kaune, prasideda naujas treniruočių sezonas. Jo atidarymo šventėje svečiai galėjo mėgautis tuo, ką primarijaus auklėtiniai gali padovanoti gražiausio – kompozicijomis iš populiarių baleto kūrinių.

Mokyklos įkvėpėjas ir vadovas N.Juška, stebėdamas „Piemenėlių šokį“ pagal muziką iš baleto „Spragtukas“, pasidalino savo istorija, įkvėpusią jam amžiną meilę scenai bei nulėmusią karjerą.

Jis prisiminė savo pirmąjį pasirodymą Operos ir baleto teatre. Tuomet, šokdamas pilnutėlei salei, N.Juška ne tik nesijaudino dėl debiuto, bet kiekvieną akimirką mėgavosi tuo, ką jums suteikė publika – dėmesiu ir ovacijomis.

Renginio akimirka / Mariaus Vizbaro nuotr.
Renginio akimirka / Mariaus Vizbaro nuotr.

„Šokau būtent „Piemenėlių šokį“, o kai jį vainikavo aplodismentai – supratau, kad man to reikia, kas tai – mano kelias“, – apie aistrą baletui įkvėpusį įvykį kalbėjo N.Juška.

Baleto ir šokių paslapčių bei technikos jo mokykloje mokosi daugiau nei pusė tūkstančio auklėtinių nuo 3 iki 17 metų.

Per daugiau nei dešimt baleto mokyklos gyvavimo metų pastatyta daugybė spektaklių, rodytų didžiausiose Lietuvos teatro scenose. Juose šoka net keli šimtai artistų – nuo mažiausios balerinos iki primabalerinos – taip prisidedama prie mažųjų svajonių išsipildymo – suteikia galimybę kartu vienoje scenoje pasirodyti ne tik su Lietuvos, bet ir pasaulinio lygio baleto artistais.

Renginio akimirka / Mariaus Vizbaro nuotr.
Renginio akimirka / Mariaus Vizbaro nuotr.

„Jaučiuosi neapsakomai laimingas, galėdamas lydėti mažąsias princeses ir princus į didžiąją sceną. Didžiuojuosi mūsų vaikais ir mokytojais, kurių nuoširdaus darbo dėka galime mėgauti nuostabiu reginiu. Karantinas gerokai pakoregavo mokyklos jubiliejaus planus, bet esu neapsakomai dėkingas visiems, prisitaikiusiems prie nuotolinio  mokymo sąlygų bei virtualioje erdvėje vykusiuose konkursuose laimėjusiems reikšmingų apdovanojimų“, – sakė N.Juška.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai