Nerijus ir Kaetana Numavičiai pasikeitė pavardę – trukdė profesinei veiklai

Nerijus Numavičius ir Kaetana Leontjeva-Numavičienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-28 15:04
Pagrindinis „VP grupės“ akcininkas, milijardierius Nerijus Numavičius ir jo žmona Kaetana Leontjeva-Numavičienė oficialiai pasikeitė pavardes – nuo šiol poros pavardė yra Numa.

Žinią socialiniame tinkle pranešė pati Kaetana. Anot jos, užsienyje gyvenančiai porai dėl buvusios pavardės dažnai kildavo sunkumų. 

„Nuo vaikystės buvau pratusi, kad mano vardą sunkiai tardavo ir klaidingai rašydavo – pradžioje bėdų turėjo net giminės, bet po vestuvių sunkumai su vardu nublanko lyginant su dviguba pavarde, ypač gyvenant UK. Problemų kildavo visur, kur tik reikalinga pavardė: medicinos įstaigose, oro uostuose, bankuose;

Liūdniausia, kad trukdė profesinei veiklai, seminaruose niekas net nebandydavo pavardės tarti. Tingėdama aiškinti antrą pavardės dalį, tebenaudodavau mergautinę, bet šalutinis poveikis – kelionėse Nerijus tapdavo Mr Leontjeva; buvo net ir Mr Leontjeva-Numavičienė bei Mr Numavičienė (užsieniečiams nepaaiškinsi skirtingų sutuoktinių pavardžių galūnių). Todėl abu susitrumpinom pavardes ir tapom Numa. Dabar vėl galiu grįžti prie įprastos veiklos aiškinant, kad aš ne Katajana“, – skelbė Kaetana.

Naujausi straipsniai