Nerijus Antanavičius nepavydi naujam Mios scenos partneriui: „Pavydą reikia valdyti“

Mia ir Nerijus Antanavičius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-12 17:04
Antradienį Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ vyko pirmosios vėl į televizijos eterį grįžtančių „Žvaigždžių duetų“ laidos filmavimas. Jo metu scenoje uždainavo visi aštuoni šou dalyvaujantys garsenybių duetai, atlikėjus sveikino publikos gretose prisėdę mylimieji, artimieji ir bičiuliai. Palaikymo sulaukė ir dainininkė Mia – atlikėjos pasirodymą akylai stebėjo jos vyras Nerijus Antanavičius.

Antradienį Vilniuje nufilmuota pirmoji „Žvaigždžių duetų“ laida. Filmavimo metu aštuonis čia dalyvaujančius duetus – Simoną Nainę ir Žygimantą Stakėną, Beatą Nicholson ir du Donatus, Katažiną Zvonkuvienę ir Šarūną Kirdeikį, Joną Kalėdą ir Vaidą Genytę, Mią ir Timūrą Augucevičių, Laisvą ir Radžį, Donatą Rinkevičienę ir Egidijų Sipavičių bei Samantą Tiną ir Tadą Rimgailą – jau įvertino komisijos nariai. 

O komisija naujajame sezone – solidi: tai dainininkė Rūta Ščiogolevaitė, mados istorikas Eugenijus Skerstonas, aktorė Inga Norkutė-Žvinienė ir dainininkas, taip pat kompozitorius Stano. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

O išklausę komisijos vertinimus dainininkai skubėjo į savo mylimųjų glėbį. Ne išimtis – ir Mia, kurios pasirodymą scenoje akylai stebėjo atlikėjos vyras Nerijus Antanavičius. Šou Mia dalyvauja kartu su T.Augucevičiumi.

Žmonės.lt N.Antanavičius pasakojo žmoną lydintis visur, kur tik galintis. „Dažniausiai jai reikia palaikymo. Kada galiu, tada ateinu. Bendru sutarimu nutariame! Žinoma, Mia visada pakviečia. Būtų kiauliška nepakviesti“, – juokėsi Nerijus. 

Jis neabejoja, kad Mios ir T.Augucevičiaus duetas šou tikrai suspindės. „Bus pirma vieta!“ – tikina. 

Anot Nerijaus, Timūras – puikus scenos partneris Miai. Tiesa, vyriškiai dar nespėjo artimiau susipažinti. „Bendravome porą kartų“, – sakė Nerijus. 

Tik paklaustas, ar nepavydi Timūrui, kad dabar jis tiek daug laiko repetuodamas leidžia su Mia, N.Antanavičius nusijuokia. „Pavydą reikia valdyti“, – galiausiai patikino. 

Pirmąją „Žvaigždžių duetų“ laidą televizijos žiūrovai pamatys jau sausio 24-ąją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai