Nerijui Juškai nepavyko pradžiuginti šeimos fejerverku – šokėjas pats buvo sužeistas

Nerijus Juška su žmona Agne / Loretos Kondratės ir Naurimo Zavecko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-01 20:40
Baleto šokėjas Nerijus Juška naujametę naktį išgyveno siaubą ir dėkingas likimui, kad žalos nepatyrė šeima, kiti žmonės.

Įspūdžiu, kaip pavojingai sprogo fejerverkas, Nerijus pasidalino socialinėje paskyroje.

„NAUJI METAI, KAIP PER KARĄ!
Likus kelioms valandoms iki vidurnakčio „Maximoje" nusprendžiau įsigyti, ko niekad nepirkdavau – fejerverkų dėžutę! (Ne šiaip iš rūsio kokio, o iš parduotuvės!) Grįžę po 12-os valandos nakties nuo miesto centro eglutės, su visa šeima ir uošviais nusprendėme ta dėžute pasidžiaugti ir savo nuosavo namo kieme... tai ačiū Dievui, kad moterys su vaikais nusprendė visa tai stebėti pro namo langus viduje! Pastatėme dėžutę kaip nurodyta – ir! Uždegėm! Atsitraukėm per keletą metrų nuo jos ir jau tuoj tuoj grožėsimės spalvotais vaizdais ... pirmas fejerverkas šovė skersai namo kampo! Antras – tiesiai man į koją! Susigūžę su uošviu pradėjom bėgti, slėptis, kai tuo tarpu fejerverkai ir toliau švilpė mums pro galvas!!! Iš tos dėžutės neliko nieko! Ją išdraskė visą, kliuvo namo sienoms, langams (už kurių stovėjo šeima ir „grožėjosi" vaizdu), tvorai keliose vietose! Likom gyvi, beveik sveiki.
O jei tokia dėžutė būtų pastatyta miesto centre, kur aplink šimtai žmonių!?
Taip ir norėtųsi tokius gamintojus pačius pasodinti ant tokių dėžučių!
Gražių metų ir būkit atsargūs su tokiom visokiom dėžutėm!“ – perspėjo visus Nerijus.

Baleto šokėjas su žmona Agne augina du vaikus – dvejų metų sūnų Paulių, spalio 27 d. jiems gimė dukra Eva. Nerijus ir Agnė jau keleri metai Lietuvą žavi gražiu sutarimu ir tampriais šeimos ryšiais.

Komentuoja „Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė

Dėl situacijos apgailestaujame. „Maxima“ fejerverkais ir kitomis pirotechnikos priemonėmis neprekiauja. Žmogus minėtą prekę greičiausiai įsigijo iš šventiniu laikotarpiu parduotuvėje plotą besinuomojančios, fejerverkais prekiaujančios įmonės.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai