Neries pakrantėje kviestinei publikai pristatyta M.Petruškevičiaus išpuošta terasa

Laura Vagonė ir Mantas Petruškevičius, Vidmantė Martikonytė-Medišauskienė su vyru Pauliumi, Simona Burbaitė / Irmanto Gelūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-08 21:33
Sostinėje dešiniajame Neries upės krante veikianti atsinaujinusi renginių studija visus metus ketina būti traukos objektu. O prie dėmesį traukiančių ir miestą puošiančių šios studijos naujienų prisidėjo dekoratorius Mantas Petruškevičius.

Dvi renginių studijas „Čiop Čiop“ Vilniuje, po vieną Kaune ir Klaipėdoje įkūręs šių vietų savininkas Ronaldas Nagrockis ir dekoratorius M.Petruškevičius vilniečiams bei miesto svečiams paruošė staigmeną. Neries pakrantėje esančioje renginių studijoje įrengė modernią terasą.

Pirmieji ją įvertino kviestiniai svečiai: „Coocoomos“ prekės ženklo kūrėjai Rūta Mackevičiūtė ir Eduardas Fedotovas, vestuvių planuotoja Laura Vagonė, tinklaraštininkė Simona Burbaitė, prekių ženklo „Go. Mante“ kūrėja Vidmantė Martikonytė-Medišauskienė su vyru Pauliumi Medišausku, renginių organizatorė Erika Purauskytė, verslininkė Asta Dagilienė, odontologas Sergejus Troščenkovas ir kiti.

„Čiop Čiop“  terasos atidarymas / Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
„Čiop Čiop“ terasos atidarymas / Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Flower Couture by Mantas Petruškevičius“ kūrybos vadovas kartu su partneriais iš choco.lt įgyvendino unikalią idėją, šios studijos terasą paversdamas visais metų laikais „žaliuojančia“ medžių giraite. O sukurti būtent tokią medžių formą Mantą įkvėpė vieno žymaus kvepalų flakonėlio dizainas. Industrinio stiliaus modernus dekoras – tarsi aliuzija į palei įlanką besidriekiančius žymiuosius Singapūro sodus.

Naujojoje terasoje kiekvienas galės gėrėtis vaizdu į Gedimino pilį ir tekančią ar apledijusią Neries upę. Terasos atidarymo metu kviestiniai svečiai mėgavosi ne tik pašnekesiais, vaišėmis, bet ir koncertu – gyvo garso pasirodymą surengs grupė „Rootslive“.

Žiūrėkite fotogaleriją:

Naujausi straipsniai