Neretušuotas randas Kylie Jenner atnešė komplimentų laviną: bet kas jai nutiko?

Kylie Jenner ir Travisas Scottas / Žurnalo GQ nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-18 16:49
Po to, kai praėjusią savaitę K. Jenner pasirodė ant legendinio žurnalo „Forbes“ viršelio, atrodo ji net nesirengia sustoti. Su mylimuoju Travisu Scottu Kylie nusifotografavo ir ant leidinio GQ naujausio numerio. Beje, ši fotosesija žaibiškai sulaukė tunto komplimentų. Gerbėjams patiko, kad K. Jenner koją „puošiantis“ randas nebuvo retušuotas.

GQ viršelį papuošusi pora Kylie Jenner ir Travisas Scottas fotosesijoje įsiamžino vienas prie kito meiliai prisiglaudę. Ir šį kartą daugiau apkalbų, nei Kylie pademonstruotas nuogo kūno lopinėlis... Sukėlė jos randas!

Atvirame interviu pora pasakoja ne tik apie dukrą Stormi, kuri buvo apkalbėta ir planuota dar pirmosiomis jų pažinties dienomis, bet išduoda savo meilės receptą. Šis viršelis – vienas iš labiausiai intriguojančių GQ istorijoje.

Pamatę tokią fotosesiją, gerbėjai neslėpė savo susižavėjimo: „Kaip puiku, jog taip subtiliai parodytas Kylie randas. Jo visiškai nereikia slėpti – tai moters skiriamasis bruožas“, – rašė vienas internautas.

home.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

????

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

„Gerai, kai Kylie rodo pavyzdį, kad nėra žmogaus be ydų“, – pastebėjo kitas.

Beje, Kylie rando isorija – išties skaudi. Moteris jį „užsitarnavo“, kai vaikystėje žaidama su seserimi slėpynių, neapskaičiavo jos tykančių pavojų.

Kylie užlipo ant aukštos tvoros, ilgai seseriai jos nerandant, ši bandė nušokti ir „pasimovė“ ant kyšančio smaigalio. Mergaitė tada atsidūrė ligoninėje, ji patyrė gan rimtą traumą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama