Neramumai Izraelyje keičia „Eurovizijos“ mastą: žada atvykti dvigubai mažiau turistų

„Eurovizijos“ pirmojo pusfinalio nugalėtojai / Andres Putting nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-06 15:20
„Eurovizijos“ organizatoriai sunerimę – dėl konfliktų vykstančių Izraelyje į konkursą žada atvykti dvigubai mažiau turistų nei buvo tikėtasi. Anot „Eurovizijos“ rengėjų – šiuo metu žadama, kad į Tel Avivą šou stebėti atvyks tik apie 5 tūkstančius turistų.

„Eurovizija“, kuri šiemet Tel Avive vyks gegužės 14-18 dienomis, gali sulaukti rekordiškai mažo žiūrovų skaičiaus. Organizatoriai prisipažino, kad bilietai perkami vangiai, o vietoje paprastai per konkursą atvykstančių kelių dešimčių tūkstančių turistų kol kas yra laukiama tik apie 5 tūkstančius renginio aistruolių. 

Ir nors turistai į šalį keliauja su baime, praėjusį savaitgalį pietų Izraelyje vykę apšaudymai nepakeitė konkurso pasiruošimo grafiko ir repeticijų. Nė viena iš konkurse dalyvausiančių 42 šalių kol kas nėra atšaukusi savo pasirodymo konkurse. Visų „Eurovizijoje“ pasirodysiančių konkursantų delegacijos jau yra atvykusios į Izraelį ir, anot prodiuserių, stengiasi kuo mažiau jaudintis dėl šalyje vykstančių neramumų. 

Tiesa, organizatoriai neatmeta galimybės, kad konkursą šįmet dėl šalyje vykstančių karinių konfliktų teks atšaukti. 

Savaitgalį į Izraelį išvyko ir Lietuvos delegacija. Šįmet konkurse Lietuvą su daina „Run With The Lions“ atstovauja dainininkas Jurijus Veklenko. Per praeitą savaitę Vilniuje vykusį išlydėtuvių vakarėlį Jurijus prisipažino, kad dėl vyksančių neramumų į Tel Avivą neatvyks jo mama. 

„Reikia nepamiršti, kad ir koks bebūtų įdomus bei kontrastingas, tačiau Izraelis – ne pati saugiausia vieta. Taip jau susiklostė, kad mama ten manęs nelydės“, – sakė jis. 

Jurijus pasirodys gegužės 16-ąją, antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje. Į sceną dainininkas žengs 12-uoju numeriu.

Naujausi straipsniai