„Nepriklausomybės dienos“ tęsinys jau turi pagrindinius aktorius: grįš ir Jeffas Goldblumas

Willas Smithas ir Jeffas Goldblumas filme „Nepriklausomybės diena“ / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-04 16:48
Kultinio filmo „Nepriklausomybės diena“ tęsinys jau turi pagrindinius aktorius: jame vaidins ir pirmojoje dalyje pasirodęs Holivudo veteranas Jeffas Goldblumas (62 m.), ir keli nauji veidai.

Naujosios dalies veiksmas vyks praėjus dvidešimčiai metų nuo įvykių, matytų pirmojoje „Nepriklausomybės dienos“ dalyje.

Žiūrovams patikusio Jeffo Goldblumo ir Willo Smitho (46 m.) dueto žiūrovai nebeišvys, nes pastarasis vaidinti jį išgarsinusio filmo tęsinyje nebenorėjo.

Pagrindinį vaidmenį naujoje „Nepriklausomybės dienos“ dalyje atliks dar menkai žinomas jaunas aktorius Jessie Usheris (23 m.), kuris įkūnys jau suaugusį Willo Smitho herojaus Steveno Hillerio sūnų. Šis vaidmuo Jessie Usheriui bus kol kas didžiausias jo karjeroje, nes iki šiol jis vaidindavo tik televizijos serialuose, neretai – tik epizodinius vaidmenis.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Taip pat patvirtina, kad tęsinyje vaidins ir australas Liamas Hemsworthas (25 m.), buvęs skandalistės Miley Cyrus (22 m.) sužadėtinis.

„Nepriklausomybės dienos“ tęsinį režisuos ir pirmąją dalį kūręs Rolandas Emmerichas (59 m.). Jis jau anksčiau sakė planuojantis filmui rinktis ne žvaigždes, o dar ne itin žinomus aktorius, kurie neužgožtų filmo siužeto. Antroji „Nepriklausomybės dienos“ dalis kino teatrus pasieks 2016-ųjų birželio 24-ąją.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai