Nepriekaištingas stilius: Meghan Markle pasipuošė vos 25 svarus kainuojančia suknele

Meghan Markle
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-17 13:40
Pirmagimio besilaukianti Sasekso hercogienė Meghan Markle pademonstravo ne tik gerokai suapvalėjusias kūno formas, bet ir nepriekaištingą nėščiosios stilių.

Tiesa, Meghan Markle suknelė – įkandama ir pasiekiama visiems. Sasekso hercogienė dėvėjo greitosios mados tinklo „H&M“ suknelę, kurią derino su prabangiu, tos pačios spalvos mados namų „Armani“ paltu. 

Meghan Markle  / Vida press nuotr.
Meghan Markle / Vida press nuotr.

Šį derinį karališkosios šeimos narė pasirinko dėvėti apsilankymo gyvūnų priežiūros labdaros organizacijoje „Mayhew“ metu.

Gyvūnų gerovė – M. Markle nėra svetima. Ji yra išgelbėjusi du šunis – biglį „Guy“ ir labradorą, kurį ji globoja kartu su sutuoktiniu princu Harry.

„Hercogienė seniai puoselėja meilę gyvūnams. Ji visuomet palaikė gyvūnų globos centrus Los Andžele“, – sakė „Mayhew“ atstovas.

Meghan Markle  / Vida press nuotr.
Meghan Markle / Vida press nuotr.

Karalienė Elizabeth II praeitą savaitę išreiškė didžiulį pasitikėjimą M. Markle. Ji Meghan perleido net keturias savo pareigas. Sasekso hercogienė tapo Anglijos nacionalinio teatro mecenate, gyvūnų globos organizacijų „Mayhew“ bei „Smart Works“ globėja. Pastaroji dirba su dar neįdarbintomis, pažeidžiamomis moterimis. Meghan taip pat tapo ir Commonwealth universiteto asociacijos (ACU) globėja.

Nacionalinį teatrą karalienė globojo net 45-erius metus, o Commonwealth universitetą – 33-ejus. 

Naujausi straipsniai