Neplauti plaukai? 5 skubios pagalbos patarimai

Šukuosena / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-27 14:25
Visoms kartais tenka kur nors taip baisiai skubėti, kad laiko išsiplauti plaukus visiškai nebūna, jau nekalbant apie jų džiovinimą ir stilizavimą. Pavyzdžiui, kai prasideda „išprotėjęs“ švenčių metas ir renginys veja renginį, galimybių plaukus susitvarkyti be streso – dar mažiau.

Siūlome keletą gudrybių, kaip greitai susikurti visai neblogą vaizdą nekišant galvos po vandens čiaupu.

Sausasis plaukų plovimas. Šampūnų, kuriuos naudojant plaukus galima pašvarinti sausai, rinkoje yra jau keletas metų, o neseniai atsirado ir sausųjų kondicionierių. Miltelių pavidalo šampūnas sugeria plaukų riebalus. Purškiamasis kondicionierius plaukus padengia plonyčiu maitinamojo aliejaus ir emolientų sluoksniu – jie ima labiau spindėti, pasidaro švelnesni, minkštesni, geriau apsaugoti nuo aplinkos veiksnių.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Glotni arklio uodega ar kuodas. Jei po ranka nėra minėtų produktų, taip susirišti „nešviežius“ plaukus – puiki išeitis. 

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Pakeista sklastymo vieta. Tarkim, įprastai jis eina per galvos vidurį. Jei pasidarysite sklastymą šone, plaukai, pakeitę padėtį, šiek tiek papurs – tai neblogas būdas užmaskuoti, kad jie neplauti. Galite juos sutvirtinti laku, tačiau reikėtų naudoti ypač lengvos tekstūros, nesikaupiantį plaukuose.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Undinės bangos. Papurkškite ant plaukų šaknų sausojo šampūno, paskui sruogas sudrėkinkite purškalu su jūros druska. Pagniaužykite rankomis, pataršykite pirštais.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Plaukų juosta. Ji – madingas, universalus ir patogus būdas viens du pridengti neplautus plaukus. „Trendy“ derinys – juosta ir kasos.

15min.lt

Naujausi straipsniai