Nepilnamečio sumušta „X Faktoriaus“ pažiba Miglė Pivoriūnaitė pratrūko po teismo sprendimo

Miglė Pivoriūnaitė / Gretos Skaraitienės nuotr./Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-21 20:39
Prieš dvejus metus muzikiniame televizijos projekte „X Faktorius“ išgarsėjusiai atlikėjai Miglei Pivoriūnaitei trūko kantrybė – teismas sušvelnino bausmę ją sumušusiam paaugliui. Iki šiol apie skaudžią istoriją tik artimiesiems pasakojusi dainininkė nusprendė nebetylėti.

„Esu nusivylusi Lietuvos Respublikos teismo nuosprendžiu. Pasirodo, nepilnamečiai gali tave daužyti kiek nori, gali užpulti, subadyti. Žodžiu, bet ką, nes vis tiek jiems bausmę sumažins ir jie liks nekalti, nes teismas tai įrodė. Juk visi pridarom klaidų... Bet aš tylėjau pusę metų, nes tikėjausi, kad teismo salėje bus viskas kitaip“, – pirmą kartą viešai apie prieš pusmetį įvykusį užpuolimą prakalbo Miglė.

Incidentas įvyko po koncerto Utenoje. Miglė su bičiuliais keliavo namo, kai prie jų prisikabino agresyviai nusiteikusių jaunuolių grupelė. Vieno jų riksmų ir keiksmažodžių lavina pasibaigė smurtu – jis kumščiu vožė Miglei tiesiai į veidą.

Dainininkei užgriuvo akis, teko vykti tiesiai į ligoninę. Merginai vožęs jaunuolis teisme pareiškė atsiprašanti – į tai ir buvo atsižvelgta skelbiant nuosprendį.

Iš pradžių Miglę sumušusiam septyniolikmečiui buvo paskirtas laisvės apribojimas devyniems mėnesiams – nuo dešimtos valandos vakaro iki šeštos valandos ryto jis privalėjo būti namuose. Vėliau ši bausmė sumažinta iki šešių mėnesių. Neturtinei žalai atlyginti priteista 500 eurų, turtinei žalai – 7,05 euro. Dar 110,40 eurų priteista medicininėms išlaidoms padengti.

Toks teismo sprendimas papiktino bei išgąsdino Miglę ir jos šeimą. Kodėl praeivę sumušusiam paaugliui buvo sušvelninta bausmė? M.Pivoriūnaitė tikina nenorinti įkišti vaikino už grotų. Ji tetrokšta užkirsti kelią galimiems nusikaltimams ateityje, būti tikra, kad ją užpuolęs vaikinas išmoks pamoką.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai