Nepažįstamojo užpulta Urtė Šilagalytė išsigelbėjo spirdama jam į klyną

Urtė Šilagalytė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-27 16:19
Neseniai dainininkė Urtė Šilagalytė buvo užpulta. Vakare televizijos laidų vedėja ėjo iš paskaitų namo. Mergina išgirdo žingsnius, aidinčius iš paskos Tai buvo vyriškis. Jis artėjo. Netrukus mergina išgirdo: „Urte, stok!“ Šilagalytė pradėjo bėgti. Prie daugiabučio laiptinės vyriškis Urtę pačiupo. Mergina spyrė jam į klyną. Įlėkė į rakinamą laiptinę ir nuskuodė į butą.

„Ir tada jis pradėjo šaukti: „Aš čia vakar buvau!“. Tada iš tikrųjų man pasidarė nejauku. Jei grįždavau vakare, tai stengdavausi, kad kažkas šalia būtų“, – šį pirmadienio vakarą 19.30 val. KK2 laidoje per LNK prisipažins dainininkė Urtė Šilagalytė.

Dainininkė laidoje atviravo, kad ėmė aiškintis, kas ją medžioja. Prisiminė, jog neseniai po laidos filmavimo ją tarpdury pasitiko gerbėjas su gėlėmis. Kitą kartą tas pats vaikinas laukė Urtės prie namų su arbatos puodeliu rankoje.

Po pastarojo užpuolimo Urtė suprato, kad persekiojimas tęsis. Įkyrus gerbėjas nepaliks ramybėje. Jausdama grėsmę Urtė paprašė apsaugos. Geri draugai sutiko jai padėti. Dabar merginos telefonas – asmens sargybinio rankose. „Facebook'as“ – taip pat kontroliuojamas.

Urtė Šilagalytė įkyrių gerbėjų bijo, nes turi labai liūdnos patirties. Prieš metus merginą nepažįstamas vaikinas, sutiktas aklajame pasimatyme, nusivežė į miško aikštelę ir ėmė dainininkę... graibalioti. Urtė ir tąkart pabėgo.

Nuo to laiko Urtė Šilagalytė iš gerbėjų gautas dovanas vertina kaip negerą ženklą. Visi papuošalai, rūbai, kvepalai keliauja į šiukšlių kibirą.

Žinoma mergina pataria vyrams ir perspėja gerbėjus: kitą kartą  nepageidaujamas palydovas gaus į ragus ir bus pristatytas į policijos komisariatą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai