Nepažįstamą vyrą užpuolęs Chrisas Brownas paleistas iš areštinės

Chrisas Brownas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-29 10:12
Savaitgalį į konfliktą su dviem nepažįstamais vyrais įsivėlęs dainininkas Chrisas Brownas po 36 valandų, praleistų už grotų, pirmadienį rytą paleistas iš areštinės.

Pirmadienį vykusiame teismo posėdyje 24-erių Chrisui Brownui kaltinimai dėl sunkaus nusikaltimo užpuolimo sumažinti iki viešosios tvarkos pažeidimo. Jam taip pat uždrausta artintis arčiau kaip 100 jardų iki nukentėjusiojo. Iš karto po teismo posėdžio dainininkas buvo paleistas iš areštinės be užstato. Į kitą teismo posėdį jam reikės sugrįžti lapkričio 24-ąją.

Vašingtono policijos atstovas spaudai „Us Weekly“ patvirtino, kad ankstyvą sekmadienio rytą, apie 4.30 val., Chrisas Brownas kartu su savo 35-erių metų asmens sargybiniu Christopheriu Hollosy įsivėlė į konfliktą su vyru, kurio tapatybė neatskleidžiama. Kaip rašoma policijos pranešime, Chrisas Brownas nukentėjusiajam smogė į veidą ir sulaužė nosį, šiam prireikė medikų pagalbos.

Manoma, kad muštynės įvyko dėl to, kad du vyrukai juokaudami pabandė įlįsti į kadrą, kuomet dvi Chriso Browno gerbėjos norėjo su juo nusifotografuoti. Chriso Browno aplinkos šaltiniai tvirtina, kad priežastis yra visai kita – esą tie du vyrai bandė įsibrauti į dainininko turo autobusą.

Jeigu teismas nebūtų sumažinęs kaltinimų dainininkui, jam būtų grėsę ketverius metus praleisti už grotų, mat jis pažeidė lygtinio paleidimo taisykles, galiojančias dar nuo 2009-aisiais įvykusio tuometinės merginos Rihannos sumušimo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai